Portal_background_image

در جلسه شورای برنامه ریزی استان به تصویب رسید : دستور کار احداث شهرک گردشگری و توریستی بین المللی در زرندیه

جلسه شورای برنامه ریزی استان مرکزی به ریاست استاندار مرکزی و با دستور کار در خواست تاسیس شهرک گردشگری و توریستی سرزمین ایرانیان در زرندیه برگزار شد و با رای مثبت حاضران این طرح به تصویب رسید .

در ابتدا صباغ ، مشاور پروژه سرزمین ایرانیان به توضیح مشخصات فنی و امتیازات ویژه پروژه پرداخت . وی با بیان این که سرزمین ایرانیان در مساحتی بالغ بر 1400 هکتار و با 24 کاربری مختلف احداث می شود گفت : روزانه 45 هزار نفر می توانند در این شهرک حاضر و از امکاناتی نظیر شهرک سلامت ، پیست اتومبیلرانی فرمول یک ، زمین گلف ، دهکده ساحلی ، شهرک خودرو ، پارک آبی و دیگر امکانات آموزشی ، تفریحی استفاده کنند .
در ادامه استاندار مرکزی ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) گفت : خدا را شاکریم که انقلاب اسلامی و سیاست های کلی امام (ره) توانسته است خاورمیانه را بیدار کند و امروز شاهدیم که پس از 32 سال از پیروزی انقلاب ، اثر آن در کشورهای دیگر اسلامی دیده می شود .
علی اکبر شعبانی فرد پروژه ایرانیان را طرحی برای تمام مردم ایران خواند و گفت : به لطف خدا مشاوران بزرگی برای این پروژه انتخاب شده اند تا با آخرین استانداردهای بین المللی تطابق داشته باشد .
وی ادامه داد : شرایط ویژه ای که در استان مرکزی به منظور اجرای این طرح وجود دارد ، در کمتر جایی از کشور دیده می شود .
در پایان استاندار مرکزی پیش بینی فضای موزه دفاع مقدس و یک باب مسجد را از الزامات اجرایی این طرح عنوان کرد .
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها