Portal_background_image

در جلسه شورای آموزش و پرورش تصویب شد : اختصاص یک درصد از سرانه آموزش و پرورش به پژوهشسراها

به گزارش روابط عمومی استانداری مرکزی ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست استاندار مرکزی و با حضور اعضاءشورای سازمان آموزش و پرورش  استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد .

در این جلسه استاندار مرکزی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دولت نهم و دهم به امر پژوهش ، گفت: دانش آموزان باید به نحوی هدایت شوند که اهداف ما در برنامه تحقق پیدا کند . وی ادامه داد : انسان ها زمانی که به سمت تعالی حرکت می کنند نیاز به برنامه دارند .

علی اکبر شعبانی فرد با بیان این که مردم استان مرکزی از ضریب هوشی بالایی بهره مند هستند ، تصریح کرد : در استراتژی ، نیاز به برنامه ای  است که اگر روزی ما نبودیم ، تداوم برنامه تضمین داشته باشد .

شعبانی فرد در ادامه به سفر ریاست  محترم جمهور به استان مرکزی اشاره کرد و با بیان این که این سفر 260 مصوبه برای استان به همراه داشت ، این تعداد مصوبه برای استان را در سطح کشور بی نظیر دانست و درزمینه مصوبات مربوط به اموزش وپرورش گفت : احداث 60سالن ورزشی با مشارکت استان به نسبت مساوی ، احداث ، تجهیز و تعمیر 250 نماز خانه در مدارس سطح استان ، احداث 15 استخر شنا  در سطح استان و ... در دستور کار قراردارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها