Portal_background_image

در بیست و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی 25 هزار زائر از استان مرکزی به مرقد مطهر حضرت امام (ره) اعزام خواهند شد .

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت بیست و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران به ریاست معاون عمرانی استانداری مرکزی و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی ، معاون هماهنگ کننده سپاه روح اله استان و جمعی از مدیران استان برگزار شد .

هوشنگ بازوند با اشاره به موقعیت خاص استان مرکزی و انتظارات ویژه از این استان ضمن تاکید بر برگزاری هر چه بهتر مراسم سالگرد خاطر نشان کرد : برنامه ریزی ها می بایست در قالب 6 کمیته حمل و نقل ، کمیته بهداشت و درمان و بیمه ، کمیته پشتیبانی و تغذیه ، کمیته مراسمات ، کمیته فرهنگی و تبلیغات و کمیته امنیتی انجام پذیرد .
وی تصریح کرد : مسئولیت کمیته حمل و نقل بر عهده سازمان پایانه ها ، مسئولیت کمیته بهداشت و درمان با دانشگاه علوم پزشکی ، مسئولیت کمیته پشتیبانی و تغذیه با سازمان بازرگانی ، مسئولیت کمیته مراسمات با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، مسئولیت کمیته فرهنگی و تبلیغی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مسئولیت کمیته امنیتی با مدیر کل امنیتی استانداری خواهد بود .
بازوند ادامه داد : مسئولیت ستادهای شهرستانی با فرمانداران شهرستان ها بوده و کمیته ها می بایست هماهنگی انجام امور و اعتبارات خود را با فرمانداران به انجام برسانند .
در ادامه معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت : انعکاس تجلیل و تکریم از بنیانگذار انقلاب اسلامی می بایست یک انعکاس ویژه باشد وی شرایط و موقعیت انقلاب اسلامی ایران را یک شرایط ویژه در سطح جهان خواند و گفت با توجه به وضعیت منطقه هم اکنون تمام تمرکز دنیا به روی ایران معطوف شده است که این مهم بیانگر لزوم برگزاری هر چه پر رنگ تر مراسم ارتحال حضرت امام (ره) در سال جاری است .
در پایان جلسه مصوب شد تمام کمیته ها ظرف مدت یک هفته نسبت به تشیکل جلسات و هماهنگی های لازم اقدام نمایند .
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها