Portal_background_image

آيت الله دري نجف آبادي درانتقاد به رد صلاحيتها: در بحث هاي انتخاباتي بايد حكيمانه تر رفتار كنيم

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان در اجلاس استانی نماز که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد، با انتقاد به آمار ردصلاحیتها، گفت: در بحث های انتخاباتی باید حکیمانه تر رفتار کنیم.

 آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان با قابل توجیه ندانستن برخی رفتارهای انتخاباتی گفت: برخی بداخلاقی ها در برگزاری  انتخابات قابل دفاع نیست و باید اصلاح شود چرا که به گفته رهبری آرای مردم حق الناس است.

وی  با اشاره به نتایج اعلام شده از سوی هیات نظارت،گفت:  آمار سنگینی در استان مشمول رد یا عدم احراز صلاحیت شده اند ، عدم احراز یعنی چه؟  این اعداد و رقم ، یکی و دو نفرکه نیست  صلاحیت 40 درصد افراد  احراز نشده است،اگر برای بررسی به زمان نیاز  دارید اعلام کنید و عدم احراز صلاحیتها  را بررسی و  برای آن تدبیر کنید.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: عدم احراز صلاحیت یعنی رد صلاحیت و این بازی با آبروی افراد است و شما در تشخیص این موضوع مسئول هستید.

امام جمعه اراک بیان کرد: عدم احراز صلاحیت افراد باید بررسی شود اگر پس از بررسی  از 40 درصد صلاحیت  20درصد احراز شد از فشار روحی و روانی به همه اقشار ،خانواده ها و روحانیت و طرفداران کم می کند و همچنین از نظر بین المللی نیز دشمنان کمتر فرصت بهانه جویی علیه نظام را پیدا می کنند.

وی گفت: این مسائل بسیار ظریف و حساس است و در تمام جوانب باید حق الناس رعایت شود، دستگاههای اجرایی، نظارتی، اطلاعاتی، امنیتی ، انتظامی ، سپاه همه باید به این موضوع حساس باشند و نهایتاً شورای نگهبان باید شرعاً نظر دهد، همه ما مسئولیم و هیچ چیز از ما سلب مسئولیت نمی کند.

امام جمعه اراک گفت: آبروی مومن در اسلام از همه چیز مهمتر است و باید حفظ شود ،حرمت آبروی مومن از حرمت کعبه بالاتر است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها