Portal_background_image

دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان معرفی شد

در جلسه ای  با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان معرفی شد.

شکراله حسن بيگي با تاکید بر تحقق اهداف سند جامع پيشگيري از اعتياد بیان کرد: باید نقاط ضعف و چالشهاي موجود در زمينه مبارزه با اعتياد و مواد مخدر استان شناسایی گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به جايگاه  شورا و نقش دبير آن در راهبري امور و برنامه ها گفت: درتشكيل جلسات شوراهاي فرعي باید نظارت صورت بگیرد.

وی عنوان کرد: در مراكز درمان اعتياد و مراكز ميان مدت اقامتي(كمپ هاي) ترك اعتياد باید نظارت بیشتری صورت بگیرد و از ظرفيت رسانه هاي گروهي بخصوص صدا و سيما در جهت شناساندن بيشتر چهره كريه اعتياد و مواد مخدر استفاده گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: هرچه سريعتر نمايشگاه دائمي مبارزه با مواد مخدر استان راه اندازي شود و حمايتهاي اجتماعي ، درمان معتادان و ايجاد زمينه اشتغال زايي براي آنان مورد توجه قرار گیرد.

حسن بیگی در ادامه هماهنگي بين دستگاههاي اجرايي، استفاده از ظرفيت سازمانهاي مردم نهاد، توجه به امور تحقيقاتي و پژوهشي از طريق تعامل با دانشگاهها و مراكز علمي، تعامل با ساير استانها و استفاده از تجارب آنها، ارائه منظم گزارش اقدامات صورت گرفته به رياست شورا را مورد تاکید قرار داد.

گفتني است محمد زيدوند دبير جديد شورا در كارنامه خود سوابقي چون فرماندار كميجان و بخشدار مركزي شهرستان اراك را دارا مي باشد .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها