Portal_background_image

دبير شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان مركزي: آموزش هاي تخصصي به مسؤولان روابط عمومي هاي استان ارائه مي شود

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مرکزی از ارائه آموزش‌های تخصصی با هماهنگی دفتر آموزش و پژوهش استانداری به مسوولان روابط عمومی‌های استان خبر داد.

کیوان گودرزی‌راد ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: سرفصل‌های تخصصی روابط عمومی ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اخذ شده و جهت اخذ نظر و ارزیابی نیازهای آموزشی روابط عمومی‌های دستگاه‌های استان، به کمیته‌های تخصصی شورای هماهنگی ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه 8 کمیته تخصصی اقتصادی، رفاه و امور اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، فرهنگی، خدمات عمرانی، سیاسی و امنیتی، صنعت و آموزش و پژوهش در شورای هماهنگی تشکیل شده و حکم دبیر هر کمیته از طرف معاونت سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی به عنوان رییس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان ابلاغ شده است اظهار کرد: یکی از مهمترین مصوبات این شورا تاکنون، طراحی وب‌سایت اختصاصی شورا بوده است که اقدامات مطالعاتی آن انجام شده و به زودی اجرایی می‌شود.

گودرزی‌راد از اعلام فراخوان طراحی لوگوی شورای مذکور در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: این شورا با ایجاد وب سایت یاد شده، رویکرد ایجاد و تقویت روابط عمومی الکترونیک را در استان دنبال می‌کند.

وی با اشاره به وجود تغییرات مداوم در مدیران روابط عمومی دستگاه‌های استان گفت: به اعضا و مدیران شورای اداری ابلاغ شده است که از هرگونه جابجایی مدیر روابط عمومی دستگاه مربوطه بدون هماهنگی با دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها خودداری کنند. این تصمیم در راستای ایجاد ثبات در مدیریت روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی و پیگیری مصوبات شورا از طریق مدیری که به صورت ثابت تعیین می‌شود اخذ شده است.

گودرزی‌راد بر لزوم ارتباط و تعامل نزدیک روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها و جراید محلی و کشوری تأکید کرد و با بیان اینکه توجه به این مهم به تمامی مدیران روابط عمومی ابلاغ شده است تصریح کرد: بحث یکسان‌سازی و رعایت عدالت و انصاف در توزیع اعتبارات دستگاهی در حوزه رپرتاژ‌های عملکردی به نشریات، طی نامه رسمی به مدیران ابلاغ شده و تصریح شده است که در سال 90 به صورت 6 ماهه و از این پس، هر ماه یکبار گزارشی در این مورد توسط مدیر روابط عمومی دستگاه به شورای هماهنگی ارائه شود.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مرکزی در پایان، خاطرنشان کرد: موضوع همکاری با رسانه‌ها به جهت خبررسانی و اطلاع نشریات و در نهایت مردم از اخبار ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان اهمیت پیدا می‌کند که البته این مهم باید از طریق واحد روابط عمومی هر دستگاه انجام و پیگیری شود.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها