Portal_background_image

دانش بومی استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای افتخار بزرگ ملی است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی گفت: دانش بومی استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای افتخار بزرگ ملی است

ابوالقاسم نصراللهی روز شنبه در آستانه روز ملی فناوری هسته ای در گفت و گو با ایرنا افزود: 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای نماد خودباوری و سطح بالای توانمندی علمی کشور است.

وی ادامه داد: دست‌یابی به دانش و فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در سایه درایت و مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش و پشتکار دانشمندان جوان و همراهی مطلوب مردم، کشور در این زمینه به توفیق‌های عظیمی دست یافته است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی اضافه کرد: علوم و فنون هسته ای جزو فن آوری های پیشرفته و برتر در عصر کنونی است و از عوامل مهم اقتدار یک کشور محسوب می شوند.

نصراللهی تاکید کرد: با وجود کار شکنی و مانع تراشی های استکبار جهانی، صهیونیزم بین الملل و نظام سلطه برای ناکام کردن ایران در دستیابی به فناوری هسته ای صلح آمیز، ایران اسلامی با هدایت های داهیانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حرکت شجاعانه دولت و پشتیبانی مردم، به حق مسلم خویش دست یافت.

وی تصریح کرد: استفاده صلح آمیز از فناوری هسته ای در ایران اسلامی مطالبه ای ملی است و ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره در این مدت بر رسیدن به حق خود در استفاده از این فناوری نوین ایستادگی کرده اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی خاطر نشان کرد: دستیابی به دانش هسته ای به وسیله دانشمندان این عرصه، از افتخارات فراموش ناشدنی جوانان کشورمان محسوب می شود که در این رابطه لازم است مسوولان و دولتمردان ، موضوع هسته ای را برای نسل سوم به صورت ویژه ای تبیین کنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها