Portal_background_image

معاون سياسي استاندار تاكيد كرد: دانش آموزان نقش مهمي در حفظ ارزش هاي انقلاب اسلامي دارند

فتح اله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در مراسم یادواره شهدای لاله های عاشق ، گفت: دانش‌آموزان در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، تداوم راه شهدا و آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی، نقش مهمی بر عهده دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ضمن تقدیر از حضور آگاهانه مردم سلحشور و مقتدر بخصوص دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار و استبداد، بیان داشت : جایگاه فعلی ایران نتیجه و از برکات انقلاب اسلامی است که در راه آن ۲۲۰ هزار شهید ۵۰۵ هزار جانباز و ۴۲ هزار آزاده سرافراز تقدیم شده است که سهم استان مرکزی ۶ هزارو ۲۰۰شهید ۱۴هزارو ۱۶۸جانباز و ۷۵۸ آزاده همیشه سرفراز است.

وی گفت: دانش آموزان عزیز بدانند معنی قدردان انقلاب و خون شهدا بودن که خانواده ها بهترین فرزندانشان را در راه این انقلاب تقدیم کردند این است که حافظ این ارزش ها باشیم  و نگذاریم دشمن کوچکترین خدشه ای به دستاوردهای  ارزشمند انقلاب وارد کند و دانش آموزان در راستای حفظ این آثار و دستاوردها و تداوم راه شهدا و آرمان های بیانگذار جمهوری اسلامی نقش مهمی دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تصریح کرد:  هرچیزی در عالم خلقت در زمان پژمرده و کهنه می شود و آنچه همیشه ماندگار و تازه می ماند حقیقت است و خون شهید و عشق و علاقه به ائمه اطهار از حقایق تاریخ می باشد

حقیقی اضافه کرد: علی رغم مسایل و مشکلاتی که در دنیا بود، با افزایش نسب به سال قبل  نزدیک به 16 میلیون نفر در راهیپمایی اربعین حسینی شرکت کردند که نشانه عشق و علاقه و حقیقت تاریخ است.

این مقام مسوول بیان کرد: جوانان آن زمان عاشقانه گوش به فرمان امام راحل، حماسه ای آفریدند که تاریخ عاجز از نگارش آن است و جوانان امروز نیز عاشقانه گوش فرمان جانشین بر حق امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) حماسه ای آفریدند که با همه شعارها و تبلیغات کذب آمریکا و نوکران منطقه اش نتوانستند کوچکترین خللی در جایگاه و اقتدار جمهوری اسلامی در دنیا ایجاد کنند.

فتح اله حقیقی ادامه داد :تمام عزم آمریکا و نوکران آن پیاده کردن سیاست های خود است  که به هیچ  عنوان دنیا  و منطقه با نقشه های آنان پیش نمیرود. آمریکا با هزینه میلیاردها دلار و با درست کردن اسلام قلابی به نام داعش نتوانست به دلیل قدرت اسلام، نیروهای رشید سپاه و نیروهای مسلح و حضور قدرتمند دنیای اسلامی کاری از پیش ببرد و  به زمین بایر خورد.

کینه توزی های 40ساله آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و  دشمنی آمریکا با ایران مربوط به امروز و فردا نیست بلکه استکبار جهانی کینه ای 40ساله نسبت به ایران اسلامی دارد و بارها و بارها برای شکست این کشور توطئه ها چیده که همه آن ها با وحدت و هوشیاری ملت همیشه در صحنه میهن عزیزمان نقش برآب شده است.

وی تصریح کرد :آمریکای جنایتکار پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حمله نظامی طبس سعی در شکست انقلاب اسلامی داشت که به فضل الهی این توطئه خنثی شد و پس از این قائله نیز شیطان بزرگ با سازماندهی کودتای نوژه و همچنین حمایت از رژیم بعثی در جنگ تحمیلی نتوانست در 8 سال دفاع مقدس اقدامی انجام دهد و بعد از آن نیز با جنگ نیابتی با اسلام قلابی بنام داعش بازهم کاری از پیش نبردند و اخیرا با شیطنت  پا بر روی تعهدات خود  گذاشتند اند که همه دسیسه های شوم آنها نقش برآب خواهد شد.

حقیقی ادامه داد :حیله های دشمن  نظامی نیست چون می دانند نمی توانند در مقابل اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران کاری از پیش ببرند، بلکه جوانان ما باید با رعایت تدبیر و هوشیاری بر هجمه های روانی دشمنان غلبه کنند و  با هدفگذاری در آینده ای ارزشمند در سایه تقوا اجازه نفوذ دشمن را ندهید.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها