Portal_background_image

استاندار در آيين بهره برداري از هنرستان خيرساز در ساوه: خيران نقش محوري در بهبود كيفيت آموزشي دارند

آقازاده استاندار مرکزی همزمان با نهمین روز از دهه فجر در آیین بهره برداری از هنرستان خیرساز جوادی پور ساوه، گفت: خیران مدرسه ساز نقش محوری در بهبود کیفیت آموزشی و نظام تعلیم و تربیت دارند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی با همراهی مردم و برای مردم به پیروزی رسید و خیران به عنوان نمایندگان ملت با مشارکت هوشمندان و متعهدانه خود در کارنامه چهل ساله نظام اسلامی نقش پررنگی را در تمامی عرصه ها به ویژه آموزش و فرهنگ برعهده داشته اند.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی برای تداوم راه شهدا و ایثارگران و اقتدار و عزت بیشتر نیازمند نیروی انسانی فهیم، خلاق و متعهد است و این مهم در نظام آموزشی پویا و با همراهی خیران در کنار دولتمردان رقم می خورد.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر لزوم حضور همگانی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: همدلی و اتحاد سرمایه بزرگ نظام اسلامی است و ملت بصیر ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور پرشور در راهپیمایی بار دیگر وحدت خود را به نمایش می گذارند.

آقازاده اضافه کرد: در چهار دهه عمر انقلاب اسلامی شرایط سخت زیادی پشت سر گذاشته شده و امروز نظام اسلامی با اراده قوی تر و یکپارچگی بیشتر راه خود را ادامه می دهد.

وی ادامه داد: آسایش و امنیت کنوننی جامعه محصول ایثار و فداکاری فرزندان این مرز و بوم است و دانش آموزان در شرایط کنونی تکلیف دارند که قدر نعمت جمهوری اسلامی را بدانند و با استفاده بهینه از فرصت علم آموزی مرزهای دانش و فناوری را به نفع کشور رقم بزنند.

استاندار مرکزی یادآور شد: هر جوان متعهد و بصیر یک سفیر فرهنگی و سرمایه اصلی نظام اسلامی است که پرچم اقتدار و امنیت کشور را باید در دستانش بگیرد.

فرماندار ساوه نیز در این آیین گفت: سرمایه های انسانی کشور در مدارس تربیت می شوند و خیران با کمک های خود به حوزه آموزش استعدادهای کشور را شکوفا می کنند.

 بهاروند افزود: خیران مدرسه ساوه رتبه برتر کشور را کسب کرده اند که این مهم نشانگر رشد و درایت فرهنگی شهرستان است.

گفتنی است هنرستان جوادی پور با سرمایه گذاری 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط خیران و 12 میلیارد ریالاز محل منابع مالی دولتی ساخته و تجهیز شده است.این هنرستان 12کلاسه در زمینی به وسعت یکهزار و 90 متر مربع و در سه طبقه ساخته و به بهره برداری رسیده است.

یادآور می گردد  دیدار با خانواده شهید خلبان علی علیخانی، حضور در آیین بهره برداری از سیلوی گندم 20 هزار تنی، سالن ورزشی چند منظوره قره چای، بازدید از چند واحد صنعتی و نشست با اصحاب رسانه از دیگر برنامه های سفر استاندار مرکزی به شهرستان ساوه است.

 

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها