Portal_background_image

استاندار در آيين تجليل از رئيس مجمع خيران مدرسه ساز استان : خيران مدرسه ساز ذخاير ارزشمند جامعه هستند

آقازاده استاندار مرکزی در آیین تجلیل از رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان که با حضور رئیس مجمع خیران مدرسه ساز کشور در اراک برگزار شد، گفت:خیرین مدرسه ساز ذخایر ارزشمند جامعه هستند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: فعالیت خیران مدرسه ساز از 30 سال پیش در این استان آغاز شده و تاکنون مدارس زیادی توسط این افراد بازسازی و مقاوم سازی شده است.

 آقازاده افزود: بازسازی و نوسازی مدارس توسط خیران مدرسه ساز علاوه بر اینکه مدارس به روز و مقاوم را برای دانش آموز به همراه دارد سرمایه ای نکو برای خیران نیز به شمار می رود.

 رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور نیز گفت: خیران مدرسه ساز کشور 12 هزار میلیارد ریال در سال جاری برای ساخت، بازسازی و مقاوم سازی فضاهای آموزشی کمک کردند.

وی افزود: 12 هزار میلیارد ریال نیز در سال جاری توسط دولت برای ساخت، بازسازی و نوسازی مدارس کشور اختصاص یافته که این مهم نقش مهمی در به روز رسانی فضاها و کیفی سازی هرچه بیشتر آموزش در این اماکن دارد.

وی ادامه داد: 650 هزار خیر مدرسه ساز در کشور و یکهزار نفر در سراسر جهان به امر ساخت فضاهای آموزش اشتغال داشته و تاکنون 37 درصد مدارس کشور توسط این افراد ساخته و تحویل شده است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، ساخت مدارس و سرپناه امن و ایمن برای محافظت از دانش آموزان در هنگام زلزله و حوادث طبیعی را از مهمترین اهداف خیران مدرسه ساز کشور عنوان کرد.

گفتنی است در این نشست از فعالیت 30 ساله «علی فخاری» رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان مرکزی در این حوزه با حضور استاندار این استان و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور تقدیر شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها