Portal_background_image

استاندار در ديدار با خيران حوزه بهزيستي استان: خيران حوزه اجتماعي سرمايه ارزشمندي براي استان هستند

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خیران حوزه بهزیستی استان، گفت: خیران حوزه اجتماعی که در شرایط سخت اقتصادی حمایت خود را از گروه های آسیب پذیر نگرفته اند، سرمایه ارزشمند این استان هستند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اعتبار بخش دولتی جوابگوی نیاز گروه های هدف بهزیستی نیست و کمک های تعریف شده و هدفمند خیران در این شرایط توانسته دایره مدیریت کیفی خدمات به نیازمندان و مددجویان این نهاد حمایتی را فراهم کند.

وی اظهار داشت: برای عبور از شرایط سخت کشور تکیه بر همبستگی بزرگترین سرمایه است و خیران حوزه اجتماعی با درک این مهم بالاترین تعامل را با نهادهای حمایتی دارند.

استاندار مرکزی گفت: حوزه اجتماعی فارغ از مسایل سیاسی و جناحی است و باید دستگاه های خدمات رسان به دور از هر تعصب، افراط و تفریط تنها به ماموریت های تخصصی محوله برای اقشار آسیب دیده و در معرض آسیب می پردازند.

آقازاده افزود: خیران با درک عمیق از مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نیازمندان دستگاه های خدماتی را بی هیچ چشم داشتی کمک می کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: مدیریت اثربخش در تسهیل امور در بهزیستی به عنوان اولویت تعریف شده و برای نمونه در ماه های اخیر کودکان شیرخوارگاه استان با روان سازی امور و سرعت بیشتر به خانواده های واجد شرایط سپرده شده اند و این مهم از اقدامات ارزشمند محسوب می شود.

استاندار مرکزی گفت: ساختمان در حال ساخت شیرخوارگاه استان تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن 2حدود 3 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی نیز گفت: عملیات اجرایی شیرخوارگاه استان از طرح های نیمه تمام بهزیستی استان است که تاکنون 17 میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شده است.

امینی  افزود: عملیات اجرایی این طرح عمرانی به دلیل نبود منابع مالی حدود یک سال و نیم است که متوقف شده و چون طرح خیرساز است تخصیص اعتبار دولتی برای آن ممکن نیست.

وی اظهار داشت: تنها شیرخوارگاه استان با ظرفیت 30 کودک نیازمند به بازسازی و تعمیرات است و باید برای ساخت شیرخوارگاه جدید از حمایت و کمک های خیران استان استفاده شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها