Portal_background_image

استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است

استاندار مرکزی در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و در جریان افتتاح طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان اراک در دیدار با ۲ خانواده شهید دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستای عقیل آباد گفت: خون پاک شهیدان در مسیر تثبیت اسلام و انقلاب هدیه شده و همه باید قدردان این مجاهدان و خانواده‌های آنان باشند.

سید "علی آقازاده" افزود: خون پاک شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را استمرار می‌بخشد و به طور قطع به برکت خون این عزیزان، ایران سربلند به تمام اهداف بلند خود دست پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: همه باید ادامه دهنده راه شهدا باشند و در پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب بکوشند.
استاندار مرکزی ادامه داد: دشمنان در تشکیل داعش به دنبال سرنگونی سوریه بودند تا حکومت دست نشانده خود را ضربه زدن به جهان اسلام برپا کنند اما به برکت خون شهیدان مدافع حرم این آرزو را به گور بردند.
آقازاده تصریح کرد: شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم به گردن تک تک افراد جامعه حق دارند و تکریم خانواده این عزیزان یک وظیفه است.

استاندار مرکزی در روستای عقیل‌آباد اراک از خانواده شهید "شهرام میرزایی" از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس که در ۲۶ اسفندماه سال ۶۶ در منطقه خرمال به شهادت رسیده بود و خانواده " اسد قربانی" از جمله شهدای مدافع حرم این روستا که در ۲۵ اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ در سوریه به شهادت رسیده بود، دیدار کرد.
استاندار مرکزی در چهارمین روز دهه مبارک فجر، با ۲ خانواده زیر پوشش بهزیستی و کمیته‌امداد امام خمینی(ره) شهرستان اراک در روستای عقیل‌آباد نیز دیدار کرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها