Portal_background_image

استاندار مركزي: خون شهيد سليماني درخت مقاومت اسلامي را تنومندتر كرد

استاندار مرکزی در مسیر راهپیمایی مردم اراک در محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن جمعی از یاران سپاه قدس، گفت: خون سردار شهید سلیمانی درخت مقاومت اسلامی را تنومندتر کرد و حضور میلیونی امروز در راهپیمایی محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا بیانگر این مهم است.

سید«علی آقازاده» افزود: دشمنان مطمئن باشند خون هر ایرانی ولایتمداری که به زمین بریزد ده‌ها ادامه دهنده دارد و اقدامات وحشیانه استکبار بی‌پاسخ نمی‌ماند.

وی اظهارداشت:  استکبار با شهادت تعدادی از فرماندهان سپاه قدس نمی‌تواند تفکر مقاومت اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران را کند کرده و در آن خللی ایجاد کند.
استاندار مرکزی گفت: حضور قدرتمند ایران اسلامی در ابعاد مختلف منافع آمریکا را به خطر انداخته است و هر روز این اقتدار بیشتر می‌شود.
آقازاده افزود: راه پر افتخار شهدا همیشه سبز و پررهرو است و مردم امروز با حضور میلیونی در راهپیمایی پاسخ محکمی به توطئه جنایتکاران در شهادت سردار سلیمانی دادند.

وی اظهار داشت: این واقعه دردناک را خدمت مقام معظم انقلاب اسلامی و همه مردم انقلابی و جهان اسلام تسلیت می گوییم و بار دیگر همبستگی در برابر زیاده خواهی دشمنان را اعلام می‌کنیم.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها