Portal_background_image

استاندار: خون شهدا و استقامت خانواده آنان عزت و اقتدار را براي كشور به ارمغان آورد

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان اراک ، گفت: از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و صبر و استقامت خانواده آنان عزت، اقتدار و سربلندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: پیشرفت، توسعه، عزت، آبادانی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه جانفشانی شهدا، جانبازان و استقامت و ایستادگی خانواده آنان حاصل شده است.

وی ادامه داد: دیدار مسئولان با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کوچکترین اقدامات برای تقدیر و تشکر از فداکاری و از خودگذشتگی این اقشار بوده و و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل شود.

استاندار مرکزی استقامت و ایثار خانواده شهدا را تداوم نهضت انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: این اقشار برکت جامعه بوده و دیدار مسئولان با آنان برکات و ثمرات است.

استاندار مرکزی با حضور برخی مدیران استانی با خانواده شهدای والامقام «بهروز باقی زاده» و «حسین آقا جوکار» و جانباز سر افراز «غلامرضا غریبی» دیدار کرد.

شهید والامقام «بهروز باقی زاده» ۲۶ خرداد ماه سال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد و در تاریخ هفتم اسفند ماه سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به مقام والای شهادت نائل آمد.

شهید والامقام «حسین آقا جوکار» سال ۱۳۳۲ در اراک متولد شد و سال ۱۳۶۲ در عملیات ولفجر ۶ به درجه والای شهادت نایل آمد.

جانباز ۷۰ درصد «غلامرضا غریبی» نهم مرداد ماه سال ۱۳۴۵ در اراک متولد شد و تاریخ هجدهم تیرماه سال ۱۳۶۵ در حمله شیمیایی دشمن و در تاریخ ۲۸ اسفند سال ۱۳۶۶ در عملیات والفجر ۱۰ در منطقه حلبچه به مقام جانبازی نایل آمد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها