Portal_background_image

استاندار مركزي: خودكفائي كشور از افتخارات انقلاب اسلامي است

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی ضمن تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،خودکفایی کشور در صنایع گوناگون و برخورداری از مواهب فرهنگی و معنوی را بخشی از افتخارات انقلاب اسلامی دانسته است.

استاندار مرکزی در این پیام آورده است: 12 بهمن، سالروز رویش جوانه های ایمان و یادآور بازگشت بزرگ مردی است که با آمدنش غرور و افتخار و شکوه ایرانی را رقم زد و وحدت  و ادامه مبارزه تا قطع کامل ریشه های فساد در کشور را به همگان گوشزد کرد. ملت ایران با الهام از هدایت های امام راحل با ایمان و اراده و هوشیاری خود گردنه های دشوار را پشت سر گذاشت و به موفقیت های درخشان دست یافت.

 وی بیان کرده است: اگر در بهمن سال 1357، ملت ایران به تنهایی پرچم مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی را برافراشت، اینک مردم مسلمان در سایر کشورها هم صدای مردم ایران، آرمان های جهانی اسلام را فریاد می زنند و خواهان استقرار نظام های مردمی براساس معنویت، عدالت، استقلال و آزادی می باشند.

 زمانی قمی تصریح کرده است:مروری بر کارنامه درخشان انقلاب اسلامی در طول سال‌های مختلف، زمینه درک و شکرگزاری این موهبت عظیم را بیشتر فراهم می‌آورد، ما امروز شاهد خودکفایی کشور در صنایع گوناگون و همچنین برخورداری از مواهب فرهنگی و معنوی فراوانی  هستیم که همه و همه بخشی از افتخارات انقلاب اسلامی است.

 وی افزوده است: اکنون نیز ایران اسلامی توانسته در عرصه بین المللی با عنایت خداوند متعال، رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری ،کوششها و تلاشهای دستگاههای دیپلماسی کشور و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و مقاومت ملت شریف به موفقیتهایی دست یابد و تهدیدها را به فرصتی برای بالندگی کشور  تبدیل نماید که همه این افتخارات در سایه پیروی از رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی و اتحاد و همدلی مردم و مسئولان پدید آمده است.

 استاندار مرکزی عنوان کرده است:هفتم اسفند ماه امسال به جهت برگزاری دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی  همانند 22 بهمن ماه نماد اتحاد و وحدت هرچه بیشتر مردم کشور است که قشرهای مختلف را در یک صف کنار یکدیگر قرار می دهد و باید زمینه حضور همه سلایق  و همچنین مشارکت حداکثری مردم در آن فراهم شود تا ملت ایران با حضور گسترده در انتخابات و رای دادن به افراد شایسته، در تعیین سرنوشت کشور و استان خود مشارکت داشته باشند و وظیفه شرعی، سیاسی و بین المللی خود را انجام برسانند.

   زمانق قمی خاطر نشان کرده است: اینجانب فرارسیدن سي و هفتمین سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و 12 بهمن روز اعجاز تاریخ ایران و یکی از عظیم ترین حوادث تاریخ اسلام را محضر ملت شریف ایران بویژه مردم ولایتمدار استان مرکزی که نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.اميدوارم با محور قرار دادن معنويت، ارزشهاي انقلاب اسلامي و پيروي از انديشه هاي امام (ره) و رهنمودهاي حكيمانه رهبر معظم انقلاب (مدّظلّه العالي)و اتحاد و همدلي، از نظام مقدس جمهوري اسلامي به عنوان عطيه الهي به خوبي محافظت نماييم.               دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها