Portal_background_image

وزير صنعت، معدن و تجارت : خودروهاي فاقد كيفيت از خط توليد خارج مي شوند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بدو ورود به استان مرکزی درجمع خبرنگاران، گفت: خودروهای فاقد استاندارد و کیفیت از خط تولید ۲ خودروساز بزرگ کشور خارج می شوند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: خودروهای قدیمی و خودروهایی که نتوانند استاندارد های لازم را پاس کنند، از خط تولید خارج می شوند.

وی ادامه داد: این خودروها در سایپا پراید و در ایران خودرو پژو ۴۰۵ بوده که باید با انجام برنامه ریزی های لازم خودروهای جدید و با کیفیت جایگزین آنها شود.

 وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص وضعیت شرکت هپکو اراک خاطر نشان کرد: وضعیت این شرکت در سفر امروز به استان مرکزی و نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پیگیری و برنامه های این وزارتخانه در خصوص آن اعلام می شود.

گفتنی است حضور در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، بازدید از شرکت کاغذ پاسارگاد، بازدید از صنایع نخ خمین، حضور در گلزار شهدا، بازدید از طرح شرکت مانا انرژی این شهرستان، بازدید از طرح تولید کاغذ از سنگ، بهره برداری از طرح توسعه شرکت ستگستان محلات، آغاز عملیات اجرایی دار القرآن نیم ور، بهره برداری از شرکت پارس بافت دلیجان و آغاز عملیات اجرایی طرح شرکت قیر اسپادانای دلیجان از جمله برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها