Portal_background_image

استاندار در نامه اي خطاب به رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ؛ خواستار ابقا و بازگشت به كار رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ساوه شد/نامبرده شخصيتي علمي و مورد تاييد اكثريت مردم، مسئولين و دانشگاهيان منطقه است

آقازاده استاندار مرکزی در نامه ای خطاب به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساوه را شخصیتی علمی و مورد تایید اکثریت مردم، مسئولین و دانشگاهیان منطقه دانست و خواستار ابقا و بازگشت به کار نامبرده شد.

متن نامه استاندار مرکزی بدین شرح است:

 

جناب آقای دکتر رهبر

رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی

سلام علیکم

احتراماً، براساس اطلاعات واصله، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان ساوه به دلیل نصب تصاویر جنابعالی و ریاست محترم هیئت امنای آن دانشگاه در کنفرانس مطبوعاتی عزل گردیده است. هرچند ایشان اعلام نمودند که استعفا داده اند، که هیچ منطق آگاهی این موضوع را نمی‌پذیرد.

اینکه تصاویر رؤسای دانشگاه آزاد در برخی مناسبت‌های آن دانشگاه بزرگتر از تصاویر مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم نصب گردد موضوع جدیدی نبوده و مسبوق به سابقه می‌باشد. هرچند این مورد خلاف عرف بوده، اما در برخی از نشست‌های مشابه آن دانشگاه در سطح کشور ملاحظه شده است.

مزید استحضار اینکه رئیس برکنار شده یک شخصیت دانشگاهی و مورد تائید اکثریت مردم و مسئولین و دانشگاهیان در منطقه بوده و از سوابق علمی نیز برخوردار می‌باشد.

ضمن تقدیر از موضع واقع بینانه جنابعالی در تقبیح روحیه تملق و تظاهر، خواهشمند است برای از بین بردن هر نوع ذهنیت و سوءبرداشت و شائبه تسویه حساب غیر حرفه‌ای در شرایط موجود، دستور لازم در خصوص ابقا و بازگشت به کار نامبرده را در جایگاه قبلی صادر فرموده تا نسبت به ایجاد امید و وحدت در جامعه اقدام موثری صورت گیرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها