Portal_background_image

خلاصه ای از مهمترین دیدارها و پیگیری های استاندار مرکزی با وزراء و مسئولین کشوری

زمانی قمی استاندار مرکزی در جلساتی با وزراء و مسئولین کشوری در تهران، مسائل و مشکلات استان در حوزه های مختلف را پیگیری و برای رفع آنها تصمیماتی اتخاذ نمودند.

استاندار مرکزی طی دو ماه گذشته در نشستهایی با وزراء و مسئولین کشوری که در تهران برگزار شد، مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی،کشاورزی و معادن و همچنین مسائل فرهنگی و اجتماعی استان را مطرح و برای رفع آنها تصمیماتی اتخاذ نمودند، که به خلاصه بیان می شود.

زمانی قمی استاندار مرکزی در ملاقات با وزیر نیرو گزارشی از مشکلات مربوط به واحدهای وزارت خانه متبوع در استان و همچنین گزارشی از وضعیت آب استان ارائه کرد.

استاندار مرکزی در دیدار با معاون اول رئیس جمهوری و رئیس صندوق توسعه ملی مشکلات واحدهای صنعتی و کشاورزی استان را در جهت  بهره مندی این واحدها از تسهیلات صندوق توسعه ملی مطرح کرد.

زمانی قمی با رئیس مجلس شورای اسلامی در جهت رفع مشکلات استان دیدار کرد و مصوب نمودن پرداخت تسهیلات از صندوق توسعه ملی به واحدهای صنعتی، تولیدی و کشاورزی استان مرکزی را پیشنهاد نمود.

استاندار مرکزی در دیدار  با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مسائل و مشکلات صنایع و معادن استان را مطرح و خواستار مساعدت در جهت رفع آنها شد.

وی در نشستهایی با وزیر کشور، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی و معاون سیاسی وزیر کشور مسائل مدیریتی و عمرانی استان را مطرح  نمود و گزارشی از مسائل  سیاسی و اجتماعی استان  ارائه کرد.

زمانی قمی در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسائل مربوط به حوزه فرهنگ، سینما و کتابخانه های استان را مطرح و پیگیری نمود.

وی در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  مسائل مربوط به حفظ ابنیه های تاریخی و ظرفیتهای گردشگری استان را مطرح کرد.

استاندار مرکزی در دیدار با مدیر عامل و عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن و مدیر عامل بانک کشاورزی خواستار اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی، تولیدی وکشاورزی استان و همچنین تقسیط وام های دریافتی  برخی از این واحدها  شد.

وی در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مشکلات دانشگاه های آزاد اسلامی استان را پیگیری نمود و ارائه رشته هایی که  دانشگاه های آزاد اسلامی استان مرکزی فاقد آنها می باشند را درخواست کرد.

استاندار مرکزی با وزیر جهاد کشاورزی دیدار کرد و خواستار رفع مشکل کشاورزان و در اختیار قرار دادن به موقع امکانات به آنها شد.

زمانی قمی با هیات سرمایه گذاری از کشور قطر درخصوص توسعه و سرمایه گذاری در حوزه پتروشیمی در استان مرکزی و همچنین با هیات سرمایه گذاری به نمایندگی از کشور اوکراین درخصوص توسعه و سرمایه گذاری در زمینه معادن در استان مرکزی، ملاقات کرد.

وی با هیات 17 نفره سرمایه گذاران به نمایندگی از شرکت kpm کشور ژاپن درخصوص سرمایه گذاری و توسعه عمران پروژه های پالایشگاهی، نفتی، پتروشیمی، نیروگاهی و معادن ملاقات کرد.

گفتنی است استاندار مرکزی علاوه بر دیدار با مدیران شرکتها و واحدهای تولیدی استان، با  217 نفر ملاقات عمومی داشته است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها