Portal_background_image

استاندار مركزي در بازديد از دستگاههاي اجرايي تاكيد كرد: خدمات دهي عادي و بدون تاخير همه ادارات در ايام نوروز

زمانی قمی استاندار مرکزی در بازدید سرزده از ادارات کل راه و شهرسازی و صنعت٬ معدن وتجارت استان بر خدمات دهی همه ادارات در ایام نوروز بصورت عادی و بدون تاخیر به مردم تاکید کرد.

 زمانی قمی استاندار مرکزی هدف از این بازدید ها را بررسی وضعیت دستگاهها در ایام نوروز و نحوه خدمات دهی به مراجعین در این ایام عنوان و اظهار کرد: همه دستگاههای اجرایی استان در این ایام  باید به وظایف و ماموریتهای خود مطابق روزهای دیگر سال بپردازند و هیچ اداره ای  حق ندارد شهروندان را از خدمات و امورات جاری محروم سازد.
وی گفت:  تمامی دستگاههای اجرایی در ایام نوروز آماده ارایه خدمات به هم استانی های عزیز هستند و دستگاهها طبق روال عادی در روزهای کاری به امورات خود می پردازند.
استاندار مرکزی درخصوص مرخصی کارکنان در این ایام ، گفت: مدیران باید به نحوی  برنامه ریزی کنند که  اگر فردی در مرخصی بود کارها و فعالیتهای ایشان از سوی سایر همکاران به صورت عادی و بدون تاخیر انجام پذیرد و در هر روز مدیر و یا حداقل یکی از معاونین در اداره حضور داشته  باشند تا  کار مردم با خلل یا تاخیری روبرو نشود .
استاندار مرکزی  ضمن  بازدید از بخشهای مختلف اداره کل راه و شهرسازی در ادامه با حضور در مرکز مدیریت راههای استان بصورت آنلاین تعدادی از راهها را از طریق صفحه مانیتور این مرکز مشاهده و در جریان وضعیت تمامی  راههای استان قرار گرفت.
زمانی قمی در جریان بازدید از اداره کل صنعت، معدن و تجارت نیز ضمن بازدید از بخشهای مختلف این اداره بالاخص مدیریت تنظیم بازار درجریان نحوه اجرای برنامه های این حوزه در ایام نوروز قرار گرفت و با آرام توصیف کردن وضعیت بازار و ثبات در بازار، تصریح کرد: الحمدالله در شب عید و همچنین ایام نوروز استان در حوزه تنظیم بازار وضع  تقریبا ً مناسبی داشت و شهروندان به سهولت کالاها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت می کردند.
 وی ادامه داد: تمامی دستگاههای خدمات رسان از جمله پلیس ، هلال احمر ، حوزه درمان و...در حالت آماده باش کامل قرار دارند و به مسافرین عزیز خدمات رسانی می کنند.
گفتنی است در این بازدیدها مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی و مدیر کل روابط عمومی استانداری نیز حضور داشتند .

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها