Portal_background_image

استاندار : خدمات دهي بيمارستان حضرت فاطمه(س) سرمايه سلامت در ساوه است

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه بازدید از این بیمارستان حضرت فاطمه(س)، گفت: بیمارستان حضرت فاطمه (س) از ظرفیت های حوزه سلامت در ساوه محسوب می شود که پس از حل مشکلات در ماه های اخیر خدمات دهی آن از سرگرفته شده است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: این مرکز درمانی 96 تختخوابی به دلایلی از جمله بدهی سنگین و برخی از مشکلات با زیان دهی مواجه شده بود که از این معضلات گره گشایی شده است.

وی افزود: با حضور شرکای جدید که از پزشکان حرفه ای هستند روند خدمات و ‌ استفاده از تجهیزات این بیمارستان مطلوب شده و رضایتمندی مردم بالا رفته است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: انتظار می رود با درایت متولیان جدید این بیمارستان و نظارت دانشکده علوم پزشکی ساوه خدمات رسانی سلامت به شهروندان روز به روز بهبود یابد.

آقازاده اظهار داشت: بیمارستان حضرت فاطمه (س) با تداوم فعالیت های فعلی و نظارت علوم پزشکی می تواند به عنوان یکی از مراکز خصوصی خدمات سلامت در این شهرستان نقش آفرینی کند.

وی گفت: مدیریت ارشد و مسئولان سلامت استان برای بهبود خدمات بهداشتی و درمانی به خصوص در زمینه استفاده بهینه از امکانات مرکز در مانی خصوصی حضرت فاطمه (س) همکاری های لازم را دارند.

گفتنی است فعالیت بیمارستان 96 تختخوابی حضرت فاطمه (س) ساوه اوایل اسفند سال گذشته به دلیل مطالبات وصول نشده از سازمان های بیمه گر متوقف شده بود و این مشکل تا اواسط امسال تداوم یافت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها