Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار: خدمات حمل و نقل درون و برون شهري استان مركزي رصد مي‌شود

فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی در نشست ستاد تنظیم بازار استان، گفت: خدمات حمل و نقل درون و برون شهری این استان پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین با جدیت رصد می‌شود.

فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اظهار کرد: از زمان اعلام نرخ جدید بنزین تاکنون هیچ تخلفی از سوی آژانس‌های درون و برون شهری استان گزارش نشده است.

وی بیان کرد: در خصوص ندادن ارایه خدمات از سوی برخی رانندگان آژانس‌ها گزارش‌هایی ارسال شده که باید این افراد از لیست سهمیه بنزین خارج شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی ادامه داد: بسیاری از خودروها پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین به دنبال ۲ گانه سوزکردن خودروها هستند اما به یک‌باره هزینه این کار نیز ۲ برابر شده و نیاز است اقدام‌های لازم دراین خصوص نیز صورت گیرد.

فرخی اظهار داشت:  تلاش‌ها برای تنظیم بازار در بخش‌های مختلف  استان به کار گرفته شده است و انتطار می‌رود مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را اطلاع رسانی کنند.

وی گفت: گزارش قیمت‌ اقلام و کالاهای مختلف روزانه در استان مرکزی رصد و نتایج به ستاد تنظیم بازار اعلام می‌شود.

گفتنی است در نشست ستاد تنظیم بازار استان مرکزی علاوه بر بررسی مسایل و مشکلات حمل و نقل درون و برون شهری استان مرکزی مقرر شد اتحادیه تعاون روستایی  استان نسبت به تامین ۵۰۰ تن سیب درختی و یک‌هزار تن پرتقال برای نوروز سال آتی اقدام کند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها