Portal_background_image

استاندار: خبرنگاران ديده‌بانان هويت ملي و تلاش‌گران جبهه‌ دانايي اند/ رسانه ركن مهم توسعه كشور است

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ، گفت: خبرنگاران دیده بانان هویت ملی و تلاش گران جبهه دانائی هستند.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است:  هفدهم مردادماه به پاسداشت مجاهدت های بي دريغ پوینده عرصة خبرت و راوی وادی حقیقت، شهید مظلوم محمود صارمی"خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران" و به منظور بزرگداشت و اعزاز مقام شامخ ره­پویان عرصه ­گاه خبر، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ اين روز یادآور حماسه  آفرینی های طلايه داران راستينی است که پرچم اطلاع رسانی را بر منکب خویش کشیده و در این امر مقدس وجود شریف خویش را بهای اصلاح کژی‌ها و ناراستی‌ها نموده و خاشعانه و خاضعانه چراغ آگاهی و مشعل روشنگری را فروزان نگه داشته­اند.

وی افزوده است: روز خبرنگار بیادآورنده انسان‌هایی است که با طنین حنجره‌های مهذب و تسرب قلم‌های متعهد و با زبانی روشنگر، معبری میان تزاحم کلمات می گشایند و با درنوردیدن امواج پرتلاطم حوادث روزگار، گوهر درخشان آگاهی‌ و هشیاری را به ساحل حق‌طلبی رسانده تا تصویری زلال بر اندیشه جویندگان حقیقت  بر نشانند و نقش دانایی زنند.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: رسانه­ ها که امروزه رکن رکین جوامع بشری به حساب می­ آیند و وجودشان از نشانه­ های رشد و توسعه یافتگی محسوب  می­ شود، هستی و هویتشان در گرو  تلاش بی وقفه و دلسوزانه خبرنگارانی است که صادقانه عطر روح افزای و دل­ انگیز آگاهی را در جامعه می ­پراکنند و مایه آفرینش و فراخی معرفت متفحصان را فراهم می ­آورند.

زمانی قمی ابراز کرده است: خبرنگاران که وجدان بیدار جامعه و تصویرگران زمان خویش‌اند به عنوان پیوندگر میان مسئولین، سازمان‌ها و مردم، پرچم‌داران خط مقدم استکشاف مشکلات جامعه اند، به گونه ای که بخش عظیمی از توسعه همه جانبه کشور وامدار این آزادگان سنگر اطلاع رسانی است.

وی ادامه داده است: این روز فرصت مغتنمی است تا ضمن بازخوانی کارنامه سراسر شور و شعور  این دیده‌بانان هویت ملی و تلاش‌گران جبهه‌ دانایی خصوصاً شهدای والامقام این عرصه، همت والای این ناشران اندیشه را بستاییم و خدمات بی­شائبه و زحمات بی دریغشان را ارج نهیم.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است: اینجانب صمیمانه ترین تبریکات و تحیات خود را به همه صاحبان تفکر و قلم در عرصه اطلاع رسانی استان تقدیم نموده و دستشان را به گرمي می فشارم و از درگاه خداوند متعال برای ‏فعالان و پیشگامان این گستره، استمرار توفیق خدمت به ‏ایران اسلامی را در ظلّ توجّهات حضرت ولی‌عصر(عج) مسألت می نمایم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها