Portal_background_image

استاندار مركزي: خانواده شهدا و ايثارگران، اسوه هاي صبر و استقامت هستند

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان رضا و محمد قزل ارسلان و شهید حسن کریمی در شهر ساروق ،گفت: خانواده شهدا و ایثارگران، اسوه های صبر و استقامت هستند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: دیدار با خانواده های معظم شهدا و الگو برداری از صبر و استقامت این عزیزان روحیه خدمتگزاری مسئولان را مضاعف می کند.

زمانی قمی ابراز کرد: مسئولان و خدمتگذاران به نظام اسلامی باید صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا را در تمام لحظه های فعالیت خود به خاطر داشته باشند. 

وی ادامه داد: خانواده های معظم شهدا با دستان خود فرزندان رشید خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند و امروز نه تنها هیچ خواسته ای از مسئولان ندارند بلکه با کمال تواضع و فروتنی در تمامی صحنه ها آماده خدمت هستند. 

استاندار مرکزی اضافه کرد: تنها عاملی که باعث شد خانواده های شهدا فرزندان خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل بفرستند، دفاع از کیان و ناموس ایران اسلامی بود بنابراین مسئولان وظیفه دارند با تمام توان راه پر افتخار شهدای گرانسنگ را ادامه داده و از هیچ تلاشی برای آبادانی ایران اسلامی دریغ نکنند. 

وی در ادامه سخنان خود به سالروز تاسیس بسیج به فرمان امام راحل اشاره کرد و گفت: بسیج در همه زمینه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نقش تاثیر گذار داشته و با پرداختن به مقوله اقتصاد مقاومتی پشتیبان ارزشمندی برای دولت محسوب می شود. 

گفتنی است شهید رضا قزل ارسلان سال 1344 در شهر ساروق متولد و در سوم اسفندماه سال 1362 در منطقه عملیاتی سردشت به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

شهید محمد قزل ارسلان نیز در سال 1347 در ساروق متولد شدو دقایقی بعد از برادر خود به درجه رفیع شهادت نایل آمد. 

شهید حسن کریمی نیز در سال 1349 در شهر ساروق متولد شد و در 12 بهمن ماه سال 1360 در شلمچه به درجه رفیع شهادت رسید که استاندار مرکزی  با خانواده این شهید نیز دیدار کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها