Portal_background_image

استاندار در ديدار با خانواده شهيدان طهماسبي در خمين: خانواده شهدا سرمايه اصلي انقلاب اسلامي هستند

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان طهماسبی در خمین،گفت:خانواده معزز شهدا و ایثارگران مظهر استقامت، صبر و بردباری و سرمایه اصلی انقلاب اسلامی هستند و در هر شرایطی از ارزشهای نظام اسلامی دفاع می کنند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ترویج ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان و آینده ساز انقلاب وظیفه مهم و سنگینی است که امروز بر عهده بازماندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و همه علاقه مندان و دوستداران نظام اسلامی است.

وی اظهارداشت: شهدا، جانبازان و ایثارگران در دفاع مقدس جانفشانی کردند تاعزت و شرف نظام اسلامی حفظ شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: ایثارگران نیز دخیره های معنوی نظام اسلامی هستند که جایگاه و منزلت رفیعی نزد مردم و مسئولان دارند.

آقازاده بیان کرد:خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان  تکلیف مسئولان است.

وی افزود: شهدا به عنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت هستند و تکریم خانواده های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: آرامش و امنیت امروز کشور مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان است و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهدا هستند.

گفتنی است شهید «محمدابراهیم طهماسبی»(پدر) در سال 61 در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید و شهید «غلامرضا طهماسبی»(فرزند) در سال 66 در عملیات کربلای هشت به خیل شهدا پیوست.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها