Portal_background_image

با حضور معاون رئيس جمهور؛ خانه جوان اراك به بهره برداري رسيد

با حضور ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، آقازاده استاندار مرکزی، حقیقی معاون سیاسی استاندار و جمعی از مسئولان خانه جوان اراک به بهره برداری رسید.

خانه جوان اراک دارای 280 متر مربع زیربناست و برای بهره برداری از آن یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

 خانه جوان با همکاری شهرداری اراک و استانداری مرکزی به صورت موقت برای استفاده سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان فراهم شده است.ساختمان خانه جوان اراک در 2 طبقه و با اعتبارات ابلاغی وزارت ورزش تامین شده است. این ساختمان شامل دفاتر سازمان های مردم نهاد، سالن آموزش و جلسات است.

گفتنی است در سفر معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، گالری گل حامی اراک نیز در زمینی به مساحت 550 متر مربع و صرف اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی به بهره برداری رسید.

در این مرکز انواع گل و گیاهان زینتی و لوازم و تجهیزات وابسته تولید می شود و با بهره برداری از آن زمینه یک هزار و 800 نفر ساعت اشتغال فراهم شده است.

نشست شورای اداری و دیدار با جمعی از بانوان منتخب استان مرکزی، راه اندازی مرکز خوداشتغالی بانوان اراک، بازدید از اورژانس اجتماعی استان مرکزی و کارگاه اشتغالزایی روستای عقیل آباد و نشست با جمعی از فعالان سیاسی از دیگر برنامه های سفر یک روزه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به استان مرکزی است.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها