Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: حمايت دستگاههاي خدمات رسان از واحدهاي توليدي استان

زمانی قمی در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: در شرایط کنونی فعال بودن صنایع اولویت مهم استان است و دستگاه های خدمات رسان نباید اجازه دهند واحد ها و صنایع مشکل دار استان تعطیل شوند.

زمانی قمی استاندار مرکزی افزود: در شرایط کنونی فعال بودن صنایع بر هر چیز دیگری مقدم است و اگر دستگاه های خدماتی مطالباتی از واحدها دارند باید با سیاست های خاص دنبال شود و هرگز نباید اجازه داد که چرخ تولید در استان به دلیل بدهی از حرکت بازایستد. 

وی گفت: دستگاه های خدمات رسان نباید اجازه دهند واحد ها و صنایع مشکل دار استان تعطیل شوند.

استاندار مرکزی اظهار کرد: تعطیلی واحدهای بدهکار منطقی و به صلاح نیست و خرد جمعی در راهبری و مدیریت مسایل این حوزه باید لحاظ شود.

زمانی قمی گفت: شرایط خاصی بر استان و کشور حاکم است و می طلبد با مدیریت صحیح وضعیت کنونی، بسترسازی عبور از مشکلات فراهم آید چرا که انقلاب ما در همه اعصار با این قبیل سختی ها مواجه بوده وهمواره توانسته با مدیریت صحیح و درایت حکیمانه را بر مسیر ناهموار حاکم کند.
وی افزود: کشور با کمبود منابع مالی مواجه است و آنچه در این وضعیت مهم است جذب سرمایه ها و راهبری امور در سایه منطق است بنابراین هر عامل مزاحمی در این خصوص باید از روال کار حذف شود.

زمانی قمی همچنین بر استفاده از فرصت‌ها جهت سرمایه‌گذاری خارجی و توجه به اقتصاد خرد نیز تاکید کرد.

 استاندار مرکزی گفت:اجرائی شدن مطالبی که از ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان صادر می شود الزامیست و باید همه موانع اجرائی فرمان مقام معظم رهبری در این حوزه رفع شود.

وی، در بخش دیگری از سخنانش با تبریک اعیاد شعبانیه گفت:  مسئله انتظار ادامه مسئله مبعث و غدیرخم است که در واقع هدف خلقت با این سه موضوع کامل می‌شود و تکمیل همه این اهداف در مفهوم انتظار و ظهور امام عصر(ع) است. از این رو ولادت ایشان باید به بهترین نحو پاس داشته شود و مورد استقبال قرار گیرد.

استاندار تصریح کرد: منطق انتظار این است که منطق و شیوه‌های حکومت علی(ع) تبلیغ و رواج پیدا کند چراکه حکومت او عین حکومت طولانی حضرت ولیعصر(عج) است. هرچند تبلیغ این ولادت بسیار جدی است، اما باید محتوای حاکمیت حضرت ولیعصر(عج) موردتاکید قرار گیرد.

زمانی قمی با اشاره به مراسم تشییع شهید مدافع حرم که در اراک انجام شد، ادامه داد: شهدای مدافع حرم و به خصوص شهدای افاغنه که حدود 28 خانواده را تشکیل می‌دهند، بسیار مظلوم واقع شده‌اند و باید دیدار با خانواده‌های این شهدا ، در صدر برنامه‌های دستگاه‌ها باشد.

زمانی‌قمی بیان کرد: رسیدگی به خانواده های شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و افاغنه باید سازماندهی شود و در جهت رفع مشکلات این عزیزان تلاش شود چرا که در دین اسلام رسیدگی به مظلوم و افراد محتاج مرز نمی شناسد.

استاندار مرکزی گفت: بخشی از امنیت و آسایش ما مدیون خون شهدای مدافع حرم است و بدون تعارف ما بدهکار شهدا و خانواده آنان هستیم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها