Portal_background_image

استاندار مركزي: حمايت بخش خصوصي سرفصل برنامه اقتصادي استان مركزي است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی ، گفت: حمایت هدفمند از بخش خصوصی سرفصل برنامه اقتصادی این استان است که با جدیت دنبال می شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  توسعه پایدار و ایجاد اشتغال مولد با حمایت عملی از بخش خصوصی محقق می شود که این مهم باید در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد. 

وی ادامه داد: تکیه بر برنامه های کاربردی و شناخت فرصت های کسب و کار جدید به ویژه در مناطق روستایی، کمتر توسعه یافته برنامه دولت تدبیر و امید در عرصه اشتغالزایی است و استان مرکزی با ظرفیت های متعدد باید در این زمینه پیشتازی کند.

استاندار مرکزی بیان کرد: در نشست های ملاقات مردمی بخش عمده ای مراجعات در زمینه تنگناهای معیشتی و بیکاری مسئولان را در حوزه اشتغال زایی و فرصت سازی شغلی سنگین تر می کند.

آقازاده بیان کرد: منابع دولت برای توسعه عرصه های اشتغال و تولید به تنهایی کافی نیست و سیاست راهبردی دولت در این امر بر جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در سایه حمایت هدفمند از آنان است.

وی خاطرنشان کرد: تدوین برنامه های کاربردی، وحدت رویه در عمل و هم افزایی امکانات برای تسهیل امور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان از محورهای جدی برای رونق تولید و اشتغالزایی در استان است.

گفتنی است ارائه تسهیلات به سه واحد تولیدی در شهرهای اراک، خمین و شازند، معرفی 2 سرپرست خانوار با فرزندان معلول و بیمار به شرکت های تولیدی برای اشتغال از مهمترین مصوبات این نشست ملاقات مردمی بود. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها