Portal_background_image

استاندار مركزي تاكيد كرد: حمايت از كالاي ايراني زمينه ساز اشتغال و رونق توليد است

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار نوروزی با کارکنان حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، گفت: حمایت از کالای ایرانی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید است.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان " حمایت از کالای ایرانی" ، اظهار کرد: همه دستگاههای اجرایی و آحاد مردم درحمایت از کالای ایرانی وظایف مهمی بر عهده دارند.

وی بیان کرد: استانداری مرکزی نیز تلاش برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید داخلی را سرلوحه  خود قرار داده و در این راستا اهتمام ویژه ای دارد.

آقازاده گفت: نامگذاری سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری در راستای رونق اقتصادی، اشتغال و بهبود وضعیت معیشت مردم و برای  اعتلای اقتصادی کشور بوده است.

وی در این دیدار ضمن تشکراز زحمات همکاران در سال 1396، بر تلاش مضاعف و  برنامه ریزی شده جهت تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در سال جدید تاکید کرد.

استاندار مرکزی ادامه داد: در سال 1396 علیرغم همه کمبودها توانستیم کارنامه خوبی را ارائه نماییم و  امیدواریم که در سال جدید با تلاش مضاعف ، منشاء خدمات بهتر، شایسته تر و صادقانه تر به مردم باشیم.

گفتنی است استاندار مرکزی با حضور در بخشهای مختلف استانداری با کارکنان دیدار کرد و  ضمن تبریک سال نو از زحمات آنها تشکر و قدردانی نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها