Portal_background_image

وزير راه و شهرسازي در بازديد از بزرگراه اراك - خرم آباد: حمايت از انبوه سازان و سازندگان مسكن برنامه دولت است

اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بزرگراه اراک - خرم آباد در جمع اصحاب رسانه، گفت: حمایت از انبوه سازان و سازندگان مسکن از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است که پس از ابلاغ در بخش هایی از کشور کلید خورده است.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد:  حمایت از سازندگان و انبوه سازان می تواند جریان تولید مسکن در کشور را شتاب بخشد و رونق ساخت و ساز را رقم بزند. 

وزیر راه و شهرسازی همچنین در بازدید از جاده اراک - خنداب نیز در جمع خبرنگاران گفت: آزاد راه اراک - خرم آباد به طول 134 کیلومتر از طرح های مهمی است که بخش میانی آن باید تا پایان سال 98 زیر بار ترافیک قرار گیرد.

اسلامی اظهار داشت: این طرح دارای تسهیلات محلی، منطقه ای و ترانزیتی است و باید در مدت زمان سه سال اجرایی شود.

وی گفت: وزارت راه و شهرسازی بر اساس توان خود حمایت لازم از بهسازی و آسفالت مسیر عبور و مرور را در دستور کار دارد.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: این وزارتخانه برای نقاط حادثه خیز نیز سه برنامه ایمن سازی، هوشمند سازی و سرمایه گذاری در جاده ها را در دستور کار خود قرار دارد.

اسلامی بیان کرد: بحث ایمن سازی جاده ها و عبور و مرور در آن با رعایت ضوابط خاص انجام می شود.

وی گفت: هوشمند سازی مسیرها نیز با تعامل و همکاری پلیس راه و راهور در دستور کار است و برای سرمایه گذازی در جاده ها نیز تمهیداتی اندیشیده شده که در راستای آن رانندگان در طول مسیر توقف می کنند و پس از استراحت ادامه مسیر می دهند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: سرمایه گذاری در جاده ها نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی دارد و امید می رود که مردم در ایام نوروز توجه ویژه به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند تا آمار حوادث در این ایام کاهش یابد.

گفتنی است بهره برداری از طرح 528 واحدی مسکن اقشار کم درآمد کوی کوثر اراک، بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهید هاشمی فراهان، بهره برداری 10 کیلومتراز بزرگراه اراک - فرمهین، افتتاح هشت و نیم کیلومتر از ساخت باند دوم محور دلیجان - نراق، بازدید از طرح 336 واحدی مسکن امید در کوی سجادیه اراک، بازدید از روند اجرایی آزاده راه اراک - خرم آباد، بازدید از محور اراک - خنداب - کمیجان و بازدید از محور کمیجان - آهنگران از برنامه های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها