Portal_background_image

حل و فصل مشکلات پروژه بزرگراه ساوه – بویین زهرا

در جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، مدیران کل راه و شهرسازی، صنایع و معادن، آب منطقه ای، شرکت توزیع برق و مجری پروژه ؛ مسائل و مشکلات پیش روی تکمیل بزرگراه ساوه – بویین زهرا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مرکزی گفت:بزرگراه ساوه – بویین زهرا به لحاظ اتصال استان مرکزی به شمال کشور از اهمیت خاصی برخوردار است و با تاکیدات استاندار ، تکمیل باقیمانده پروژه به مسافت 45 کیلومتر با جدیت تمام در دستور کار قرار گرفته و برای رفع موانع و مشکلات فراروی اجرای پروژه، جلسه ای با حضور مدیران دستگاههای ذیربط تشکیل و تصمیات لازم گرفته شد.
وی افزود: زمین لازم برای تجهیز کارگاه شرکت بنادر که مجری پروژه است از طریق اداره کل منابع طبیعی به شرکت بنادر واگذار و برق مورد نیاز کارگاه نیز از سوی شرکت توزیع برق استان به فوریت تامین خواهد شد.
معاون عمرانی استانداری مرکزی در خصوص رفع موانع دیگر برای تسریع در کار تکمیل پروژه مذکور اظهار داشت:ظرف ده روز مجوز بهره برداری از معدن شن و ماسه در محدوده پروژه موصوف از طریق اداره کل صنایع و معادن استان جهت تهیه مصالح برای اساس و آسفالت پروژه ی ذکر شده صادرمیگردد و برای تامین آب مورد نیاز اجرای پروژه نیز مجوز حفر یک حلقه چاه در منطقه از سوی اداره کل آب منطقه ای استان صادر خواهد شد.
زندیه وکیلی در پایان افزود: بر اساس دستور استاندار ،تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام که با صرف اعتبار کمتر در یک بازه ی زمانی کوتاه به بهره برداری می رسد در الویت کاری حوزه معاونت عمرانی و دستگاههای اجرایی استان مرکزی قرار دارد.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها