Portal_background_image

استاندار مركزي: حلقه خيران در لايه هاي مختلف جامعه، سرمايه برجسته نظام اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی در جریان بازدید از مرکز توانبخشی سینا در شهرستان تفرش،گفت: حلقه خیران در لایه های مختلف جامعه و دستگیری این قشر نیازمندان، سرمایه برجسته نظام اسلامی است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: بسیاری از مراکز خدماتی و درمانی در نقاط مختلف کشور با مشارکت خیران اداره می شود که این سطح مشارکت مردمی از برکات نظام اسامی و بیانگر پیوست های قوی وحدت و همدلی در جامعه است.

وی اظهار کرد: تقویت وحدت و اشاعه فرهنگ دستگیری از محرومان و نیازمندان از مهمترین ثمرات انقلاب اسلامی است که مردم و مسئولان باید قدردان این موهبت الهی باشند.

استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران گنجینه ارزشمندی است که نصیب ملت ایران شده و باید در سایه حمایت هدفمند از آرمان ها و ولایت فقیه روز به روز قوی تر شود.

آقازاده افزود: کارنامه 40 ساله نظام اسلامی در همه بخش ها درخشان است و مسئولان وظیفه دارند با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها این عملکرد را برای مردم تشریح کنند.

گفتنی است بهره برداری از طرح آبخیزداری آب کمر تفرش، ساختمان جدید اورژانس بیمارستان والفجر تفرش، کلاس های جدید دانشگاه تفرش ، سایت مهارت برق دانشگاه تفرش بازدید از ساختمان مرکزی دانشگاه تفرش  از جمله برنامه های استاندار مرکزی در سفر به شهرستان تفرش بود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها