Portal_background_image

استاندار مركزي: حقوق، مزايا، پاداش و معوقه‌هاي شش ماه نخست امسال كارگرانِ كارخانه هپكوي اراك پرداخت شد

آقازاده استاندار مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری مرکزی ، گفت:حقوق، مزایا، پاداش و معوقه‌های شش ماه نخست امسال کارگرانِ کارخانه هپکوی اراک پرداخت شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: بر اساس یک اقدام مداوم و هماهنگ شبانه روزی دستگاه‌های مختلف ملی، استانی و همکاری بانک ملی ایران معوقه‌های کارکنان هپکو اراک اعم از پاداش، حقوق و مزایا به میزان حدود ۱۵۰ میلیارد ریال پرداخت شد. 

وی ادامه داد: پرداخت معوقات کارکنان هپکو اراک در آستانه برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی سبب خیر و برکت خواهد بود و بدون شک در آینده ای نزدیک رونق تولید و اشتغال پایدار در این مجموعه رقم خواهد خورد. 

استاندار مرکزی اظهار داشت: مذاکراتی در خصوص ساخت ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی بین شرکت هپکو اراک با سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور انجام شده که به زود قطعی و تولید پایدار در هپکو اتفاق می افتد. 

آقازاده اضافه کرد: استانداری مرکزی نیز تامین ۳۰ دستگاه بیل بکهو از شرکت هپکو برای دهیاری ها را در دستور کار دارد که به زودی محقق می شود. 

وی بیان کرد: اکنون چرخه گردش کامل شرکت هپکو تحت اختیار سازمان خصوصی سازی است و تکلیف سهامدار عمده این واحد تولید تا کمتر از یک ماه آینده مشخص و تعیین تکلیف نهایی می شود. 

استاندار مرکزی گفت: بر اساس مصوبه کار گروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور، استانداری این استان باید بر اهلیت سرمایه گذار و سهامدار عمده هپکو اراک نظر قطعی بدهد. 

آقازاده ادامه داد: اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید شرکت هپکو به صورت رسمی هفته آتی فعالیت خود را آغاز می کنند. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها