Portal_background_image

استاندار مركزي: حفظ وتوسعه واحدهاي توليدي استان در دستوركار است

آقازاده استاندار مرکزی در بازدید از شرکت آواپزشک آشتیان که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور انجام شد، گفت: استانداری مرکزی با تمام توان و ظرفیت پیگیری و اقدامات لازم را برای حفظ، توسعه و ارتقای کیفیت محصولات واحدهای صنعتی و تولیدی استان دنبال می کند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: در سال جاری برای طرح توسعه واحد های تولیدی تسهیلات مطلوبی پرداخت می شود و حمایت از طرح توسعه واحدهای صنعتی در استان مرکزی نیز مدنظر قرار دارد.

استاندار مرکزی بیان کرد: حمایت از واحدهای تولیدی در سال جاری و توجه به تولید باکیفیت در استان مرکزی به عنوان یک استان صنعتی که دارای کارخانجات و صنایع بزرگ است، از اهمیت بسیار برخوردار بوده و این مهم با جدیت پیگیری خواهد شد.

آقازاده ادامه داد: استان مرکزی در واگذاری صنایع به بخش خصوصی تجربیات مطلوبی ندارد و زمانی که فروش کارخانجات دولتی مطرح می شود نوعی ابهام و شک و تردید به وجود می آید، این درحالی است که به عنوان یک استان صنعتی مطرح هستیم.

وی تصریح کرد: تولیدات بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی این استان در سطح منطقه و جهان مطرح است و صادر می شود، امید است با حمایت های دولت، صنایع و واحدهای تولیدی این استان بتوانند طرح های توسعه خود را پیگیری و به تولید گسترده تر و باکیفیت تر دست یابند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها