Portal_background_image

استاندار مركزي: حفاظت و پاسداري از آرمانهاي شهدا و ايثارگران وظيفه همگاني است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان محسن نظری و حبیب اله ابراهیم آبادی در روستای ابراهیم آباد اراک گفت: حفاظت و پاسداری از آرمانهای والای شهدا و ایثارگران وظیفه همگانی است .

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: سرکشی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه شرعی و اخلاقی دولتمردان است و امروز همه وظیفه دارند تا پاسدار آرمان های پاک شهدا و ایثارگران باشند.

استاندار مرکزی گفت:: امروز عزتمندی ایران اسلامی به واسطه مجاهدت شیرزنان و مردانی است که با نثار جان پاک خود، آیه های اقتدار و افتخار را در دفتر انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.

وی ادامه داد: امنیت فراگیر کشور مرهون تلاش و مجاهدت شهدا و ایثارگران است و اگر اندیشه های ناب اسلامی در خارج از مرزهای ایران اسلامی طنین انداز شده به واسطه از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان مخلص اسلام است.

استاندار مرکزی بیان کرد: شهدا، ایثارگران و آزادگان این مرز و بوم در دامان خانواده هایی مومن، مخلص و انقلابی رشد و نمو یافتند و با پیروی از سیره ائمه معصومین و رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی قدم در راهی گذاشتند که سعادت دنیوی و اخروی را به ارمغان داشت.

گفتنی است استاندار مرکزی به  همراه تنی چند از مسئولان استان با خانواده شهید محسن نظری که در  سال 1346  متولد شد و در دوازدهم اسفندماه سال 65 در شلمچه به شهادت رسید و شهید حبیب الله ابراهیم آبادی متولد 1342 که در سال 1362 در کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد، دیدار کرد .

زمانی قمی در ادامه دیدار خود با چند تن از ساکنان روستای ابراهیم آباد اراک دیدار کرد و از نزدیک با برخی از مشکلات آنان آشنا شد و  پس از استماع خواسته های تعدادی از ساکنان این روستا، دستورات لازم برای ایجاد ناحیه صنعتی در این روستا را صادر کرد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها