Portal_background_image

حضور گسترده مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس موجب دلسردی دشمنان می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: حضور گسترده مردم در مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، موجب دلسردی بیشتر دشمنان نظام می شود.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز چهارشنبه  افزود: مرحله دوم انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان 15 اردیبهشت ماه جاری به صورت تمام الكترونیكی برگزار می شود.

وی بیان كرد: تدابیر لازم برای برگزاری این مرحله از انتخابات مجلس اندیشیده شده و آموزش های لازم به مجریان و ناظران برگزاری انتخابات ارائه شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: نمایندگان شش حوزه انتخابیه این استان در مرحله اول انتخابات مشخص شدند و تنها نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان باقی مانده كه در مرحله دوم انتخاب می شود.

نصرالهی اظهار كرد: دو نامزدی كه بیشترین آراء مرحله اول حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان را به دست آورده اند در مرحله دوم با یكدیگر رقابت می كنند و هر نماینده كه حداكثر آراء را كسب كند، وارد مجلس می شود.

وی تاكید كرد: حضور و مشاركت 65 درصدی مردم این استان در پای صندوق های اخذ رای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تحسین برانگیز و دشمن شكن بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه كرد: مرحله دوم انتخابات مجلس نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امید است مردم شهرستان های آشتیان، تفرش و فراهان در این مرحله حضوری گسترده داشته باشند.

در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان از بین 11 نامزد تایید صلاحیت شده، حجت الاسلام 'كاظم سپاسی آشتیانی' و 'عباس صلاحی' به دور دوم راه یافتند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها