Portal_background_image

استاندار مركزي: حضور نسل جوان در راهپيمايي ضداستكباري نشانگر تداوم راه انقلاب است

سید علی آقازاده در جریان حضور در راهپیمایی ضداستکباری روز ۱۳ آبان در اراک در جمع خبرنگاران گفت: امروز در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، حضور اقشار مردم از جمله دانش آموزان و دانشجویان پیام عظیمی دارد و نشانه این است که راه انقلاب و امام راحل همچنان ادامه دارد.

استاندار مرکزی افزود: همچنین حضور گسترده و پرشور امت اسلامی ایران در راهپیمایی ضداستکباری امروز، برای دشمن این پیام را دارد که ملت ایران در برابر توطئه ها همچنان استوار و پابرجا هستند و از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی با تمام توان پشتیبانی می کنند.

آقازاده خاطر نشان کرد: در راهپیمایی امروز شاهد حضور گسترده نوجوانان و جوانان و دانش آموزان و دانشجویان هستیم که نشان می دهد، این نسل در راستای اهداف انقلاب و نظام اسلامی حرکت می کنند و ادامه دهنده این راه بزرگ هستند.

حسینی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی سخنران مراسم گفت: مردم ایران اسلامی در راه مبارزه با استکبار جهانی و مسیر ایستادگی راهبردهای کلان رهبری را مد نظر قرارد دهند.

سید «محمد حسینی» روز دوشنبه در جمع شرکت‌کنندگان در آیین راهپیمایی ۱۳ آبان در مصلی بیت‌المقدس اراک افزود: رهبر معظم انقلاب روز گذشته در دیدار با دانش‌آموزان نکات مهمی را بیان فرمودند که باید مورد توجه همه به ویژه نسل جوان قرار گیرد.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در این نشست فرمودند، برخی افراد می‌خواهند تاریخ را تحریف کنند و آدرس‌های غلط ارایه می‌دهند که در این راستا همه باید هوشیار باشند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: جوانان باید اقدام‌ها و جنایت‌های آمریکا را از ۱۰۰ سال گذشته تاکنون مطالعه کنند و بدانند که چرا باید دست از شعار مرگ بر آمریکا برندارند.

حسینی اظهار کرد: آمریکا در این مدت در ۶۰ کودتا و جنگ داخلی دنیا دخالت داشته و این کشور خوی استکباری و زیاده خواهی دارد و می‌خواهد همه دنیا به فرمانش باشد.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: در سال ۱۳۴۳ شمسی امام خمینی(ره) علیه کاپیتولاسیون صحبت کرد اما آمریکا ایشان را به ترکیه تبعید کرد اما ملت ایران با رهبری امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و دست آمریکا را از این کشور قطع کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها