Portal_background_image

استاندار مركزي: حضور مردم در انتخابات امسال ستودني و درس آموز بود

زمانی قمی استاندار مرکزی در جریان آغاز عملیات اجرایی احداث یک مجموعه آموزشی خیرساز در شهر قورچی باشی از توابع شهرستان خمین، گفت: حضور مردم ایران در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ستودنی و درس آموز بود.

 زمانی قمی استاندار مرکزی افزود: امت اسلامی ایران باوجود مشکلات زیاد در معیشت و زندگی، برای حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی و بقای آن ؛ با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای یکی از ارکان بزرگ و تصمیم ساز کشور را با اقتدار شکل دادند.

وی اظهار کرد: باید گروه ها و جناح ها که در دوران برگزاری انتخابات به عنوان رقیب وارد میدان شده بودند امروز رقابت را به رفاقت تبدیل کنند و با اتحاد و همدلی به فکر مشکل گشایی مردم ولایتمدار و فهیم باشند .
زمانی قمی همدلی و همفکری در قوه مقننه و قوه مجریه را موجب تسریع در توسعه و آبادانی و برطرف کردن مشکلات معیشت مردم عنوان کرد و اظهارکرد : بالا بودن نرخ بیکاری و وجود محرومیت در چهره شهر و زادگاه امام خمین (ره) زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.
استاندار مرکزی مشارکت دادن بخش خصوصی در عرصه تولید و آبادانی را از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: اگر سرمایه گذاری بخش خصوصی و همت خیرین در توسعه ، کارآفرینی و تولید وارد میدان نشوند دولت به تنهایی جوابگوی امور عمرانی و آبادانی نخواهد بود.
زمانی قمی مشارکت خیرین و نیکوکاران در بخش های مختلف بهداشت درمان، آموزشی، فرهنگ،و عمران شهری و روستایی در سطح استان مرکزی را چشمگیر برآورد کرد و توضیح داد: خیرین شهرستان خمین نیز در بخش بهداشت و درمان همزمان با برنامه تحول نظام سلامت ، فضاهای بهداشتی و درمانی این شهرستان را متحول کردند که با گذشته قابل قیاس نیست.
در این مراسم که با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان خمین برگزار شد، عملیات اجرایی بزرگترین مجموعه آموزشی مقطع متوسطه شهر قورچی باشی با زیربنای 900 متر و اعتباری افزون بر 12 میلیارد ریال در دوطبقه با تعهد احداث و تکمیل یک خیر نیک اندیش آغاز شد.
شهر قوچی مرکز بخش کمره شهرستان خمین با چهار هزار نفر جمعیت در 20 کیلومتری خمین از توابع استان مرکزی قراردارد .
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها