Portal_background_image

حضور سرپرست استانداری مرکزی در ورزشگاه امام خمینی(ره) و تماشای بازی استقلال تهران و آلومینیوم اراک

حسن بیگی عصر امروز  با هدف ایجاد روحیه در تیم آلومینیوم اراک و اعلام حمایت و پشتیبانی از این تیم در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک برای تماشای بازی تیم های استقلال تهران و آلومینیوم اراک حضور یافت.

سرپرست استانداری مرکزی و جمعی از مسئولان استان با حضور در ورزشگاه  امام خمینی(ره)  شهر اراک با هدف ایجاد روحیه و انگیزه در تیم آلومینیوم اراک و اعلام پشتیبانی از این تیم از نزديك این بازی دوستانه را تماشا کردند.

دیدار دوستانه تیم فوتبال آلومینیوم اراک با استقلال تهران در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک با تساوی سه- سه پایان یافت.

بازیکنان تیم آلومینیوم اراک در ابتدای با بازی هجومی ظاهر شدند و در دقیقه 15 حامد بصیری گلی را وارد دروازه تیم استقلال تهران کرد.

در ادامه دیدار بازیکنان تیم استقلال تهران بر حملات خود افزودند و محسن کریمی در دقیقه 20، گل مساوی را برای این تیم به ثمر رساند و گل خورده جبران شد.

بازیکنان تیم استقلال تهران با فشار بر روی دروازه تیم آلومینیوم اراک را در دقیقه 27 بازی گشودند و گل دوم خود را توسط آرش برهانی به ثمر رساندند که داور بازی این گل را آفساید اعلام کرد و هر دو تیم با نتیجه مساوی نیمه اول را پشت سر گذاشتند.

در نیمه دوم این بازی دوستانه، تیم استقلال با بازی هجومی تر ظاهر شد و در دقیقه 53 و 56 جواد فخر الدینی و امید نور افکن گل دوم و سوم را برای استقلال زدند که در ادامه تیم آلومینیوم با دریافت دو پنالتی در دقیقه 75 و 90 توسط جواد مولایی گل های خورده را جبران کرد.

داوری این دیدار را محمد کمانی با کمک حمید رضا آذر نیا، مهدی عظیمی، امیر سلطانی و محسن بابایی بر عهده داشتند.

تیم آلومینیوم اراک در دسته دوم لیگ کشور حضور دارد و بدون باخت در گروه خود اول است و با برد در مرحله پلی آف به لیگ دسته اول صعود می کند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها