Portal_background_image

حضور حجت الاسلام شهرستاني در اراك و بازديد از حوزه علميه خاتم الانبياء

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران با حضور در شهر اراک مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین قرار گرفت و از حوزه علمیه خاتم الانبیاء این شهر بازدید کرد.

در آیین استقبال از حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران رئیس کل دادگستری استان مرکزی، معاونان استاندار ، جمعی از مسئولان لشگری و فرهنگی، ائمه جمعه و جماعات و جامعه روحانیون حضور داشتند.

حجت الاسلام شهرستانی در سفر یک روزه به استان مرکزی از حوزه علمیه خاتم الانبیاء اراک نیز بازدید کرد.

آیت الله دری نجف آبادی در آیین استقبال از حجت الاسلام سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران در اراک گفت: امت اسلامی و جامعه شیعی در برابر جریان تروریست و استکبار جهانی متحد و یکپارچه است و تمام قد از مواضع مقاومت اسلامی دفاع می کند.

وی افزود: جریان مقاومت اسلامی پویا، رو به جلو و زنده است و ایادی ترور، استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه باید بدانند که پیروزی، از آن جریان حق است.

وی گفت: آمریکا، داعش و آل خلیفه باید بدانند که سردمداران مقاومت اسلامی تنها نیستند و شیعیان با شهادت شیخ باقر نمرها و تبعید و فشار بر مقامات شیعی هرگز تکالیف و وظایف خود را فراموش نمی کنند و از ارزش ها و اعتقاداتشان کوتاه نمی آیند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امت اسلامی پیرو راستین امامانشان هستند و جریان های انحرافی و متحجر که با ترور و جنایت هویت گرفته اند در میان مسلمانان و شیعیان جایی ندارند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: امت اسلامی هر تهدید ، آدم کشی و جنایت را در کشورهای منطقه محکوم می کند و مجموعه مسلمانان در خاورمیانه بر برابر این تهدیدات مانند مشت واحدی هستند.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: سفر و حضور نماینده مرجعیت شیعی در لبنان به عنوان مرکز تشیع با دایره وسیع توطئه هایی که برای حزب الله تدارک شده ، مایه دلگرمی بود و کشورهای اسلامی در حمایت از مردم مظلوم بحرین، افغانستان،لبنان، سوریه و سایر مناطق مسلمان نشین با قوت در صحنه هستند.

وی اظهار کرد: مدافعان حرم از خالص ترین فرزندان شیعی هستند که جانشان را در راه حراست از حریم دین نثار می کنند و این افتخار بزرگ برخاسته از بصیرت دینی آنان است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی وجود خانواده شهدای مدافع حرم در استان مرکزی را افتخار این خطه عنوان کرد.

 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها