Portal_background_image

حضور استاندار همگام با مردم در راهپيمائي روز جهاني قدس

راهپیمائی روز جهانی قدس با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، جمعی از مسئولین و مردم شریف اراک در این شهر برگزار شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی در جریان راهپیمائی روز جهانی قدس، اظهار کرد: امروز روز قدس است و می بینیم که مردم در یک خیزش عمومی نظر خویش را نسبت به آمریکا و اسرائیل و همچنین اعتراض شدید خود را به ظلم، تعدی و تجاوز آنها اعلام می کنند.

وی بیان کرد: اگر ما ملت ها را تعیین کننده  می دانیم، دولت ها باید خودشان را هماهنگ کنند و اگر اشکالی وجود دارد در کج روی بعضی از دولت های اسلامی است.

زمانی قمی تصریح کرد: مردم عزمشان جزم است که یک دنیای بدون اسرائیل و صهیونیسم را تجربه کنند و امروز و روزهای قدس آینده همچون گذشته بر دنیایی بدون اسرائیل پافشاری خواهند کرد.

استاندار مرکزی همچنین از حضور پرشور و آگاهانه مردم ولایتمدار استان مرکزی در راهپیمائی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

مردم مومن و روزه دار نقاط مختلف استان مرکزی در آخرین روز از جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با مسلمانان جهان یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل سردادند و آزادی قدس شریف را از چنگال رژیم صفاک صهیونیستی خواستار شدند.

مردم مومن و ولایتمدار استان مرکزی با شروع راهپیمایی با حضور در میادین و مسیرهای تعیین شده با در دست داشتن تابلو نوشته هایی دفاع از پاره تن اسلام را مورد تاکید قرار دادند و با سردادن شعارهایی حمایت و همبستگی خود را با انتفاضه فلسیطن و حرکت های جهاد اسلامی به نمایش گذاشتند.
اقشار مختلف مردم روزه دار کلانشهر اراک نیز از ساعات اولیه امروز وارد میدان شهدای این شهر شده بودند تا راس ساعت مقرر آیین راهپیمایی را از این میدان به سمت میدان سرداران آغاز کنند.
پس از تجمع اقشار مختلف مردم اراک در میدان شهدا آیین راهپیمایی در این شهر آغاز شد و سیل جمعیت در حالی که پارچه نوشته هایی با مضامین استکبار ستیزی با خود حمل می کردند با مشتهای گره گرده و با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا از پل خیبر وارد خیابان محسنی و مسیر اصلی راهپیمایی شدند.
مردم روزه دار اراک با سرداد شعارهایی از قبیل جنایت اسراییل- جنایت آمریکاست، این همه قتل و غارت - حمایت آمریکاست، داعشی و تکفیری، عامل اسراییل اند با همه جنایت، گروهکی ذلیل اند، آتش به جان مردم - از شرر آمریکاست، جنایت صهیونیست - زیر سر آمریکاست، در کشتن مسلمان، در هر دیار و کشور داعشی و اسراییل، متحد یکدیگر، مسلمان مجاهد، شهادتش حیات است، اتحاد اتحاد، تنها ره نجات است و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل نفرت و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی ، استکبار جهانی و تروریستهای تکفیری اعلام کردند.
همچنین مردم مومن و انقلابی کلانشهر اراک که در ماه مبارک رمضان شاهد کشتار بی رحمانه مردم یمن بودند با سردادن شعارهایی از این اقدام شرارت طلبانه آل سعود هم اعلام انزجار کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها