Portal_background_image

حضور استاندار مرکزی در همایش استانداران سراسر کشور

وزیر کشور در همایش استانداران سراسر کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد، با معرفی زمانی به عنوان استاندار مرکزی گفت: ایشان با توجه به تجربیات خوبی که در حوزه مدیریت استان ها دارند با رأی قاطع دولت به عنوان استاندار مرکزی منصوب شده اند و انتظار می رود همه نیروهای سیاسی این استان برای حفظ وحدت و انسجام از نماینده عالی دولت حمایت کنند.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در همایش استانداران سراسر کشور با ارائه تحلیل جامعی از شرایط و تحولات بین المللی و منطقه ای و تأثیرگذاری جمهوری اسلامی ایران گفت: توفیقات نظام که با هدایت مقام معظم رهبری و تدبیر همه مسئولان نظام در تمامی عرصه های داخلی و خارجی بدست آمده است موجب حساستر شدن نگاه دنیا به ایران شده است وهم اکنون دنیا به نقش بی بدیل جمهوری اسلامی ایران در تحولات جهانی واقف شده و کشورهای تأثیر گذار در تحولات منطقه رویکرد خود را در قبال ایران تغییر داده اند.

دکتر رحمانی فضلی با اشاره به توفیقات دولت در حوزه های مختلف سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی به ویژه سیاست خارجی گفت : علیرغم شرایط اقتصادی ناشی از ادامه تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران و کاهش قیمت نفت و برخی عوامل طبیعی از جمله خشکسالی و کاهش منابع آبی استانداران باید تلاش کنند با استفاده از امکانات بخش خصوصی و بکارگیری صحیح منابع غنی موجود در استان ها به رونق اقتصادی در حوزه مأموریت خود اقدام کنند.

وزیر کشور خطاب به استانداران گفت : باید سیاست های دولت و نظام را در استان ها به نحو مطلوبی پیش ببریم و با تعامل مثبت با همه نیروها در جهت بهبود وضعیت استان ها حرکت کنیم.

دکتر رحمانی فضلی افزود : همه باید در چارچوب قانون حرکت کنند و با کسی در این زمینه تعارف نداریم و وظیفه ما به عنوان امانتدار مردم این است که نگذاریم موفقیت دولت که هم و غمش ایجاد نشاط و پیشرفت روز افزون در جامعه است از سوی افراد مغرض با هدف تضعیف ارزش های انقلاب اسلامی زیر سوال برود.

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور گفت : در سال همدلی و همزبانی دولت و مردم باید شرایط مطلوبی را ایجاد کنیم و وظیفه ما در این برهه حساس پایین آوردن زمینه بروز چالش ها و افزایش نقاط قوت و جلب رضایتمندی مردم در جهت افزایش اعتماد مردم به عنوان بزرگ ترین سرمایه اجتماعی است.

وزیر کشور گفت : استانداران با توجه به جایگاه راهبردی که در استان ها دارند باید به گونه ای عمل کنند که اعتماد مردم به آنها بیشتر شود.

وزیر کشور همچنین با معرفی آقای زمانی قمی به عنوان استاندار جدید استان مرکزی گفت : ایشان با توجه به تجربیات خوبی که در حوزه مدیریت استان ها دارند با رأی قاطع دولت به عنوان استاندار استان مرکزی منصوب شده اند و انتظار می رود همه نیروهای سیاسی این استان برای حفظ وحدت و انسجام از نماینده عالی دولت حمایت کنند.

گفتنی است زمانی استاندار مرکزی در همایش استانداران سراسر کشور که به ریاست رحمانی فضلی وزیر کشور و با حضور معاونین ایشان در محل وزارت کشور برگزار شد ، حضور یافت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها