Portal_background_image

حضور استاندار مركزي در چهارمين همايش كارآفريني كوچك استان هاي كشورهاي عضو سازمان همكاري شانگهاي و بريكس در باشقيرستان روسيه

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در چهارمین همایش کارآفرینی استانهای کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای (SCO) و بریکس (BRICS) در باشقیرستان روسیه ، گفت: اجلاس بریکس می تواند بعنوان یک پیمان منطقه ای بزرگ و جهانی در زمینه های اقتصادی و اجتماعی تاثیرات بسیار خوبی را بر کشورهای عضو و کشور های ناظر بگذارد.

آقازاده استاندار مرکزی در این همایش اظهار کرد: بسیار خوشحالیم که برای دومین بار استان مرکزی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در اجلاس بریکس شرکت می کند.

وی بیان کرد: اجلاس بریکس می تواند بعنوان یک پیمان منطقه ای بزرگ و بلکه جهانی در زمینه های اقتصادی و اجتماعی تاثیرات بسیار خوبی را بر کشورهای عضو و کشور های ناظر بگذارد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: در شرایطی که برخی از دولت ها به صورت کاملاً غیر قانونی از اجلاس های منطقه ای و پیمان های منطقه ای و بین المللی که مورد تائید سازمان های جهانی و دولت هاست بیرون می آیند این اجلاس می تواند یکی از اجلاس ها و توافقنامه های مهم جهانی باشد.

گفتنی است چهارمین همایش کارآفرینی کوچک استان های کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای و بریکس از 26 لغایت 27 مهر ماه در شهر اوفا  در باشقیرستان روسیه برگزار می شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها