Portal_background_image

حضور استاندار مركزي در راهپيمائي با شكوه يوم الله 22 بهمن

با حضورآقازاده استاندار مرکزی، حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان ، جمعی از مسئولان و مردم ولایتمدار شهر اراک راهپیمائی با شکوه یوم الله 22 بهمن در این شهر برگزار شد.

آقازاده استاندار مرکزی  در حاشیه این مراسم تصریح کرد:مردم همیشه در صحنه ایران و استان مرکزی با حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که انقلاب اسلامی را همچون روز نخست تایید می کنند و بر تداوم آن تاکید دارند.

وی ادامه داد: پیام حضور ملت ایران در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن  نه به همه زورگویی و نقشه های شومی است که دشمنان انقلاب اسلامی پیوسته در طول چهل سال گذشته طراحی کردند که با حضور همیشه در صحنه ملت ایران نه تنها این نقشه ها به نتیجه نرسیده  بلکه عزم  و اراده ملت ایران هر روز  قوی تر شده است.

آقازاده تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی باید بدانند که ملت ایران با قوت دل در گرو انقلاب اسلامی دارد و از آرمان ها و ارزش های این انقلاب و خون شهدا و ولایت فقیه صیانت می کند.

 گفتنی است آیین باشکوه راهپیمایی 22 بهمن و جشن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 صبح در 150 نقطه شهری و روستایی استان مرکزی آغاز شد.

مردم مومن و ولایتمدار این استان با در دست داشتن پارچه نوشته ها، تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری به میادین و خیابان های اصلی شهرها و روستاهای استان آمدند تا یکبار دیگر عشق و ارادت خود را به نظام اسلامی و ولایت فقیه به منصه ظهور بگذارند.

پیش از آغاز راهپیمایی، سرود یک هزار و 357 نفری دانش آموزان، فضای میدان شهدا اراک را با رنگ و بوی انقلاب اسلامی معطر کرد و پس از پایان سرود مردم از پل خیبر وارد خیابان محسنی و مسیر اصلی راهپیمایی شدند.

راهپیمایان در مسیر حرکت خود وارد مصلی این شهر شدند و پس از قرائت قطعنامه، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جمع آنان سخنانی را ایراد نمودند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها