Portal_background_image

همزمان با عاشوراي حسيني ؛ حضور استاندار مركزي در اجتماع بزرگ هيئات عزاداري شهر آستانه علوي

آقازاده استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولان همزمان با عاشورای حسینی ضمن زیارت آستان مقدس امامزادگان آستانه علوی در اجتماع بزرگ هیئات عزاداری این شهر نیز حضور یافت.

آقازاده استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولان در روز عاشورای حسینی با حضور  در جمع هیئات عزاداری شهر آستانه علوی در سوگ شهادت امام سوم شیعیان (ع) عزاداری کرد.

استاندار مرکزی آستان مقدس امامزادگان آستانه علوی  را زیارت کرد و نماز ظهر روز عاشورا نیز با حضور آقازاده و هیئات عزاداری در جوار آستان مقدس این امامزادگان واجب التعظیم اقامه شد.

گفتنی است مردم استان مرکزی در روز عاشورای حسینی  با حضور در مساجد و تکایا و راه انداختن دسته های عزاداری و کاروان های غم ارادت قلبی خود را به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و 72 تن از یاران با وفایش بیان کردند.

عزاداران حسینی در قالب کاروان های سینه زن و زنجیر زن در خیابان ها و معابر شهری و روستایی حاضر شدند و در مصیبت وارد شده بر خاندان عصمت و طهارت به سر و سینه زده و برمظلومیت امام سوم شیعیان و یاران باوفایش اشک ماتم ریختند.

مردم استان مرکزی در این روز با حضور در هیات‌های عزاداری و بقاع متبرکه یک‌ صدا فریاد زدند که هرگز دست از ظلم ستیزی نخواهند کشید و به مانند پیشوای خود فریاد هیهات من الذله را سر دادند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها