Portal_background_image

حضور استاندار مركزي در آئين باشكوه راهپيمايي 22 بهمن در اراك

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی ، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان ، باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهر اراک آئین باشکوه راهپیمائی یوم الله 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در این شهر برگزار شد.

باهنر در جمع مردم شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن در اراک، اظهار کرد: حضور هدفمند ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن به جهانیان نشان داد که نظام اسلامی ریشه دار و تنومند است و در سایه پشتیبانی قاطع مردمی و سرمایه ولایت فقیه هر روز ابعاد جدیدی از اقتدار و پویایی خود را سپری می کند.

وی افزود: با وجود اینکه نیم قرن از آغاز نهضت امام خمینی (ره) می گذرد مردم هر سال در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرشور و مصمم به خیابان ها می آیند و وفاداری خود را به راه حقیقت و حق خواه نظام اسلامی اعلام می کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: استکبار جهانی برای کسب منافع خود در جهان غوغا می کنند و حق مظلومان را نادیده می گیرد و امروز ایدئولوژی حکومتداری دینی معمارکبیر انقلاب اسلامی به الگویی برای ملت های تحت ستم جهان تبدیل شده است.

باهنر گفت: نظام جمهوری اسلامی به یکی از قدرت های غیرقابل تعرض منطقه و جهان شناخته شده و این مهم با همراهی مردم و درایت دینی و ارزشی ملت به دست آمده است.

وی بیان کرد: امت اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علاوه بر فصل حماسی و ماندگار در هشت سال دفاع مقدس، کارنامه درخشانی در بخش های علمی، اقتصادی و سیاسی دارد و باید از وضعیت کشور برای نسل جدید انقلاب گفت تا آنان بدانند ایران در گذشته چه شرایطی داشته است.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش برای اقتصاد کشور است که همه بخش ها از خرد و کلان مسئولان و لایه های مردمی در قبال آن تکلیف دارند و باید پای کار باشند.

وی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی در عمل سودبخش است و وقتی که گفته می شود از رکود عبور شده ، مردم باید نتایج آن را لمس کنند و همه در قبال رونق اقتصادی تکلیف داریم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور پرشور مردمی در 22 بهمن امسال پاسخی به یاوه گویی دشمنان بود و ملت ایران هرگز اجازه نخواهند داد که هیچ کشور و قدرتی در امورشان دخالت کرده و یا به آنان زور بگوید.

گفتنی است مردم ولایتمدار اراک روز جمعه همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کردند و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب را با شرکت در این همایش ملی گرامی داشتند.

در جریان راهپیمایی 22 بهمن سرود ملی ایران با حضور 1357 دانش آموز اراکی قرائت شد و در پایان راهپیمایی نیز قطعنامه 10 ماده ای قرائت شد و حاضران با فریاد الله اکبر خامنه ای رهبر بندهای آن را تایید کردند.

راهپیمایی غرورآفرین و حماسه ساز 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و گسترده آحاد مردم در 150 نقطه شهری و روستایی استان برگزار شد.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها