Portal_background_image

حضور استاندار دوشادوش مردم در یوم الله 22 بهمن

استاندار صبح امروز دوشادوش مردم همیشه در صحنه و انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافت.

علی اکبر شعبانی فرد از دقایق اولیه صبح همراه با سایر مسئولین و معاونین  خود در جمع کثیری از مردم وفادار به انقلاب و جمهوری اسلامی ایران حاضر و همراه با سایر مردم با  آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کردند.

شعبانی فرد در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ضمن تقدیر از مردم هوشیار استان مرکزی خروش پر شور و عاشورایی مردم را ستود و آن را نشانه وفاداری ملت به آرمانهای امام راحل (رهدانست.

وی روز شنبه  در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن افزود:مردم با حضور یكپارچه و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن قدرت وحدت و عظمت ملت ایران را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: پیام اصلی راهپیمایی 22 بهمن ملت بزرگ ایران اسلامی به دنیا پایبندی مردم به ارزشهای والای دینی و دفاع همه جانبه از ولایت فقیه است.

استاندار اظهار داشت: حضور آگاهانه و بصیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن، در اوج قدرت بودن ایران اسلامی را به جهانیان ثابت كرد.

شعبانی فرد عنوان كرد: 22 بهمن به رهبری امام راحل و پشتیبانی همه جانبه مردم موجب احیاو اسلام و ارزشهای الهی و قرآنی در جهان شد.

وی منشاء بیداری اسلامی را انقلاب 57 ایران دانست و گفت: تجلی اندیشه های امام راحل و رهبر معظم انقلاب در این جنبش روز به روز بیشتر شده و پایه های نظام استكبار را متزلزل تر می كند.

استاندار خاطر نشان كرد: جهانیان بار دیگر قدرت عظمت و وحدت مردم ایران را در 12 اسفند آتی پای صندوق های اخذ رای مشاهده خواهند كرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها