Portal_background_image

حسن بيگي: در انتصاب مديران در کنار علائق سیاسی، توجه به صلاحیت و توانمندی های اداری و اجرایی آنها مد نظر است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعي استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه شوراي معاونين و مشاورين كه در محل استانداري برگزار شد،‌گفت: در انتصاب مديران در کنار علائق سیاسی، توجه به صلاحیت و توانمندی های اداری و اجرایی آنها مد نظر است.

وي گفت: همه مديران ملزم به حمايت از سياست هاي دولت و اجراي آن در استان هستند و من نيز  نماينده و مجري برنامه هاي دولت و شخص استاندار هستم.

وي با اشاره به اينكه براي مديريت  نبايد فقط به علائق سياسي توجه شود، گفت: بايد هرکس براساس صلاحیتها وارزشها وتوانمندی هایش در مسولیت ها قرار گیرد.به طوری که وی بتواند به نحو مطلوب کار ومسولیت خود را اداره کند در این صورت است که زمینه مناسب اخلاق اداری فراهم می شود .

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي خاطر نشان ساخت: مديران اگر صرفا سياسي باشند و توان كار اجرايي را نداشته باشند، دولت زير سوال مي رود.

حسن بيگي گفت: امروز کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به مدیران توانمند، باتجربه، با انگیزه و متعهد دارد و لازمه پیشبرد اهداف دولت، وجود چنین مدیرانی است.

وي با اشاره به نحوه انتخاب و انتصاب مديران،‌گفت: ابتدا ويژگي هاي كلي، عمومي و تخصصي فرد بررسي مي شود و سپس به مقامات بالا پيشنهاد مي گردد  بعد از آن با مقامات و دستگاههاي مسئول از جمله نمايندگان شهرستان ها،‌گروه هاي مرجع و فعالین اجتماعي و سياسي مرتبط هماهنگ مي شود و بعد از ايجاد تعامل و انجام استعلامات، حكم فرد زده مي شود.

حسن بيگي همچنين داشتن تفكر جدای از ارتباط تشكيلاتي داشتن با احزاب را مهم بر شمردو افزود:‌ برخي فكر مي كنند روحيات يك گروه سياسي خاص را داشتن و حامي آن تفكر بودن منوط به داشتن رابطه تشكيلاتي با آن گروه هاست، در حاليكه اينگونه نيست و بسياری از افراد هستند كه حامي يك جريان يا تفكر هستند ليكن لزوما ارتباط تشكيلاتي با احزاب و گروه های مرتبط ندارند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها