Portal_background_image

جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به ریاست دکتر میرزاده برگزار شد

با حضور استاندار مركزي و سيد حسن خميني  ظهر امروز چهارمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به ریاست حمید میرزاده برگزار شد.

سید حسن خمینی در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در هیات امنای استان مرکزی با قدردانی از همکاری دانشگاه برای برگزاری کنگره چشمه آفتاب گفت: باید تلاش بیشتری در استان بخصوص راجع به خمین صورت بگیرد چرا که ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی بالاست و نام گذاری واحد علوم تحقیقات خمین به نام آیت الله سید مصطفی خمینی کار خوبی است.

یادگار امام راحل بر ارتقای کیفیت در دانشگاه آزاد اسلامی بویژه در واحد خمین و علوم تحقیقات تاکید کرد و افزود: امروز هیچ عذری برای ارتقای کیفیت با وجود مسئولان بویژه استاندار و امام جمعه اراک وجود ندارد هر استان یک واحد علوم تحقیقات دارد اما در استان مرکزی واحد علوم تحقیقات با مشورت و همکاری اعضای هیات امنای دانشگاه ایجاد شد و این درحالی است که این اتفاق تنها در 2 استان دیگر اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه دکتر میرزاده از نیروها و شخصیت های است که ثمره مدیریتی نظام است، اظهار کرد: رئیس دانشگاه آزاد از دوره بازسازی و جنگ در کشور و دوره های مدیریتی مختلف همت عالی برای نظام داشته و با توانمندی اجرایی بالا توان تصمیم گیری خوبی دارد دارد و علاوه بر آن علاقه خاصی به امام راحل دارد پس با کمک وی انتظار ما از هیات امنای استان و همه مسئولان واحد خمین این است که این واحد را به قطب علمی کشور و منطقه ای تبدیل کنیم.

آیت الله دری نجف آبادی نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اراک هم با قدردانی از زحمات مسئولان دانشگاه، ظرفیت استان مرکزی را به لحاظ هوش و استعداد در سطح بالا عنوان کرد و گفت: توجه به رشد کیفی دانشگاه ضروری است و باید با کمک همه کار ماندگاری به نام پدر امام راحل در شهر خمین صورت بگیرد.

گفتني است در اين جلسه معاونان فرهنگی اجتماعی، پارلمانی و عمرانی دانشگاه، رئیس مرکز هیأت امناهای استانی، نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های مرکزی، لرستان و همدان ،هیأت‌های ممیزه، رئیس سازمان سما و اعضای هیات امنای استان نيز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها