Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار: جلسه كميته كارگري ستاد سفر كاروان تدبير و اميد برگزار شد

با حضور حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی جلسه کمیته کارگری ستاد سفر کاروان تدبیر و امید در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

حسن بیگی معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی  اظهار کرد: برگزاری جلسه ای در سفر کاروان تدبیر و امید  به استان با حضور وزیر کار برای  طرح  مسائل و مشکلات  و ارائه راهکار برای حل آنها در دستور کار قرار دارد که لازمه آن جمعبندی مسایل و پیشنهادات از سوی تشکلها با محوریت اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی است.

وی بیان کرد: درصورتی که شرایط برگزاری این جلسه مهیا نشد در برنامه هفته آینده وزیر صنعت معدن و تجارت سعی خواهیم کرد  فرصتی برای ارائه این مطالب ایجاد نماییم و در کنار آن موارد را قبل از سفر برای بررسی و کار کارشناسی برای وزیر تعاون, کار و رفاه اجتماعی ارسال کنیم.

وی افزود: استان مرکزی یک استان صنعتی است و با روبه رو شدن تحریم ها بیشترین آسیب به این استان وارد شد لذا با انجام طرح عارضه یابی صنایع مسایل و مشکلات و همچنین راهبرد حل مشکلات این  واحدهای تولیدی مشخص شده که درحال پیگیری و رفع این مشکلات هستیم.

وی اظهار داشت: سفر کاروان تدبیر و امید به استان صرفا یک سفر پروژه محور و مصوبه محور نیست بلکه سفری برنامه محور است و همه برنامه ها بوِیژه  پروژه های نیمه تمام احصا و کارهای کارشناسی لازم انجام شده تا بتوانیم برای تکمیل آنها تخصیص های لازم را بگیریم.

معاون استاندار افزود:در سفر هیات دولت به استان مجوزهایی نیز اخذ خواهد شد که از جمله آنها مجوز خط اعتباری ویژه در استان مرکزی  و مجوزهای لازم برای حل مشکلات زیست محیطی و تامین زیرساخت های واحدهای تولیدی می باشد.

وی ضمن تشکر از اعلام آمادگی تشکلهای کارگری و کارفرمایی و تعاونی ها برای استقبال از رییس جمهور٬ اظهارامیدواری کرد: با حضور اقشار و گروههای مختلف  و مشارکت آحاد مردم بتوانیم مراسم مطلوب و درخوری برگزار نماییم.

گفتنی است در ابتدای این نشست آبایی مدیر کل اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های این اداره کل و تشکلهای مرتبط برای سفر  ارایه نمود.

یادآور می گردد در این نشست که نمایندگان تشکل های کارگری ، کارفرمایی و تعاونی ها و فعالان این عرصه حضور داشتند، هر یک از اعضا نقطه نظرات خود را در خصوص مشکلات موجود در اقشار مختلف کارگری و کارفرمایی بیان کرده و آمادگی خود را برای کمک به دولت در همه ی عرصه ها و استقبال پرشور از رئیس جمهور در سفر آتی به استان اعلام نمودند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها