Portal_background_image

جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان برگزار شد

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان  با چهار دستور کار مشخص برگزار شد، این کارگروه که با حضور استاندار و مدیران بانک ها و برخی از مدیران کل استان برگزار شد.

علي اكبر شعباني فرد در جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان كه روز سه شنبه در محل استانداري برگزار شد گفت: استان مركزي حرف اول را در پي گيري هاي معوقات داشته است.


وي تأكيد كرد كه بانك ها در خصوص پرداخت معوقات تا شنبه تعيين تكليف كنند.

استاندار گفت: توجه به بخش درمان در توسعه استان نقش بسیار موثری دارد و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وي خاظر نشان ساخت كه با تمام توان از متقاضیانی كه با تایید دانشگاه علوم پزشكی اراك قصد ایجاد پلی كلینیك، كلینیك های تخصصی، آزمایشگاه و محل های جراحی های مختلف محدود را داشته باشند، حمایت و تسهیلات خوبی نیز در این راستا اعطا می شود.

وی بیان كرد: بخش درمان استان مركزی به دو دستگاه ام آر آی دیگر نیازمند است كه برای تامین آنها از افراد متقاضی حمایت ویژه می شود.

استاندار از آغاز فعالیت دانشكده دندانپزشكی در اراك خبر داد و گفت: این دانشكده از مهر ماه جاری در ساختمان شماره دو استانداری مركزی دانشجو می پذیرد.

شعبانی فرد ادامه داد: بانك ها در حمایت از صنایع مختلف استان و حفظ اشتغال آنها نقش موثری دارند و باید همه تلاش خود را در این راستا به كار گیرند.

وی اظهار كرد: بانك های عامل در حوزه مشاغل خانگی تا شنبه هفته جاری فرصت دارند مانده اعتبارات خود را در این حوزه تعیین تكلیف كنند.


در این کارگروه عملکرد بانک ها در مورد بنگاه‌های زود بازده و مشاغل خانگی و مانده اعتبارات بنگاه ها و توزيع باقيمانده تسهيلات بانكي به تفكيك در سال 91 و سرمايه در گردش به تفکیک هر بانک مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که بانک ها در این زمینه ها بیش ترین همکاری را داشته باشند.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها